BERBERLER VE KUAFÖRLER ODASI SEÇİMİNE YOĞUN KATILIM - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

BERBERLER VE KUAFÖRLER ODASI SEÇİMİNE YOĞUN KATILIM

Bu haber 22 Mart 2018 - 9:49 'de eklendi ve 333 kez görüntülendi.

İlçemiz Berberler ve Kuaförler Odası seçimi dün gerçekleşti. Yoğun bir katılımın sağlandığı seçime 3 liste ile gidildi Feryal Barutçu, Deniz Uzun ve Nadir Açıkgöz’ün Başkanlığa Aday olduğu seçimde Samandağ Berberler ve Kuaförler Odası yeni başkanı Nadir Açıkgöz oldu.

Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği seçime; Türkiye Berberler Ve Kuaförler Fedarasyon Başkanı Bayram Karataş, Hatay Esnaf Odaları Birliği Başkanı Abdulkadir Teksöz, Tarsus Berberler Odası Başkanı Alper Uzun, Samandağ Esnaf Kefalet Kooparatifi Başkanı Sait Kahiloğulları, Esnaf Sanatkarlar Oda Başkanı Refik Gümüşoğlu, Şöförler Odası Başkanı Mustafa Terzi, Bakkallar Odası Başkanı Necdet Arslan, Terziler Odası Başkanı Cuma Sahiloğulları, Berberler ve Kuaförler Odası kurucusu Adem Abacı yanısıra odaya üye kuaför ve berberler katıldı.

Seçim öncesinde katılımcılara teşekkürle başladığı konuşmasında Samandağ Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Hikmet tunç, “oda başkanlığım döneminde beraber çalıştığımız bütün yönetim ve denetim üyelerime, tüm berber ve kuaför esnaflarıma, bunlarla beraber ilçemizdeki oda başkanlarına ayrı ayrı şahsım yönetim ve denetim ekibim adına teşekkürlerimi sunarım. Ayrıca odamızın yerini bedelsiz olarak kucaklayan ve her türlü elektrik su giderlerini karşılayan Şöförler Odası Başkanımız Mustafa Terzi Ve Yönetimine teşekkürü bir borç bilirim. Odamızın emektarı 12 yıldır odamızın bütün resmi ve gayri resmi işlemlerini titizlikle yerine getiren genel sekreterimiz Melek Dağ hanımefendiye şahsım ve yönetim adına teşekkür ederim. Bundan sonraki iş hayatında başarılarının devamını dileriz. Son olarak her üç adayımız birbirinden değerli şahıslar olup kazanacak olan yönetime şimdiden başarılar diliyorum. Yeni seçilecek yönetime her koşulda deneyimleri aktaracak, yardım ve destek olacağımı beyan ederim. Sağ olun var olun”dedi.

Seçim sonrasında Nadir Açıkgöz listesi ile yeni Yönetim şu isimlerden oluştu; Asil Üyeler: Sinem Özdemir, Fehmi Soral, Kadir Su, Yeliz Özdemir, Hidayet Suadiye, Turgay Yıldız. Yedek Üyeler: Tülay Buğday, Mahir Kandemir, Sezer Dok, Dilek Beyaztunç, Ülkü Kabakçı, Neslihan Barutçu, Mehmet Küçük Denetim Kurulu Asil Üyeler; Mehmet Arslan, Hakan Süt, Vecdi Baytar, Yedek Üyeler Hena Dağ, Tuncay İflazoğlu, Özlem Sezer

Haber / Foto

Ali doğru