BERBER: ” KARŞILIĞINI ALMAYA DEVAM EDİYORUZ” « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

BERBER: ” KARŞILIĞINI ALMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Bu haber 03 Aralık 2018 - 8:39 'de eklendi ve 188 kez görüntülendi.

 

Daha temiz çevre, daha sağlıklı gelecek ve daha yaşanabilir bir Samandağ hedefi ile Samandağ Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından sürdürülen geri dönüşüm çalışmaları devam ediyor.

Samandağ Belediyesi tarafından sürdürülen bitkisel atık yağların geri dönüşüme kazandırılması projesi ile belirli periyotlarla Samandağ ilçesinde bulunan okul ve işletmelerden bitkisel atık yağlar toplanıyor.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Samandağ Belediyesi yetkilileri, bu ay içerisinde Samandağ sınırları içerisinde bulunan işletmelerden biriktirilmiş olan 950 kg (1032 lt.) bitkisel atık yağ toplandığını belirtildi.

Samandağ Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Suat Berber tarafından yapılan açıklamada; “ Belediye başkanı Mithat Nehir’in öncülüğünde gerçekleştirilen çalışmaların karşılığını almaya devam ediyoruz. Bitkisel atık yağların geri dönüşüme kazandırılması için gerçekleştirdiğimiz çalışmalar kapsamında  ilçemiz sınırları içerisinde bulunan okul ve işletmeler her ay gezilerek vatandaşlarımızın toplamış oldukları atık yağları topluyoruz ve geri dönüşüme kazandırıyoruz.  taksim escort Bu ay itibarı ile 950 kg (1032 lt) bitkisel atık yağ birimimiz ekiplerince toplandı. Vatandaşlarımızın bu duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyorum. Daha yeşil, daha temiz, daha yaşanabilir bir Samandağ için Hep birlikte çalışacağız.” ifadelerine yer verdi.