ÜST REKLAM

logo

reklam
30 Ocak 2017

BERBER: HALKIMIZA KARŞI SORUMLULUKLAR YERİNE GETİRİLMELİ!…. 

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Yüksel Berber, Chp Ve Samandağ Belediyesi’ni göreve davet etti.

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Yüksel Berber, Samandağ Belediye Yönetimine, Samandağ Hizmet Vakfı’nı sordu. Berber, ilçe gündeminde olan Vakıf ile ilgili, kamuoyunda çalkalanan konu ile ilgili CHP’nin zarar gördüğüne işaret ederek, konu ile ilgili en kısa zamanda açıklama yapılmasının zaruri olduğunu dile getirdi.

16357211_647492818768093_1371781422_o

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Yüksel Berber, açıklamasında; “Bizler Samandağlı duyarlı CHP i bir yurttaş olarak basında yer alan konular yüzünden partim zarar görmektedir. Partimize ve belediyemize zarar gelmemesi için bu konuda bizleri aydınlatmanızı Samandağ belediyesinin bu vakıf ve basında yer alan şirketlerle bağlantınızın olup olmadığına dair açıklamanızı geciktirmeniz partimize ve belediyemize zarar vermektedir. Şirket kurmak yasaldır.

Şirket kuruluşunda yönetim kurulu tüzel kişilik kazanır bu kurulan şirketler kimler tarafından kurulmuştur Samandağ Belediyesi ile organik ilişkisi nedir bu şirketlere Samandağ belediyesi tarafından ne kadar para aktarılmaktadır bu konuyla ilgili açıklama yapılırsa partimizin, sizlerin ve Samandağ belediyesinin zarar görmesi engellenmiş olur basında kurulan vakıf ve şirketlerin, akrabalarınızla ilişkileri kamuoyunda paylaşılmaktadır. Bu konuda en kısa zamanda bilgilendirmenizi bir CHP i olarak bekliyoruz. Ülkesinin sorunlarıyla siyasetiyle ilgilenmeyen aydınlar için kaçınılmaz sonuç, cahiller tarafından yönetilmektir. Cahiller tarafından yönetilmemek için ben bir yurttaş olarak siyaset yapıyorum. Temiz bir siyaset anlayışıyla bu konuda hassasiyetimi kamuoyu’nda paylaşma gereği duydum. Saygılarımla” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Share
604 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+1 = ?