logo

reklam

BERBER, GERÇEKLEŞTİRİLEN KURULTAYI DEĞERLENDİRDİ

CHP Samandağ İlçe Kadın Kolları Başkanı Yüksel Berber 17-18 Şubat 2018 tarihleri arasında CHP Kadın Kolları’nın 13. Olağan Kurultayının gerçekleşmesiyle ilgili gazetemize bir açıklamada bulundu.

Berber açıklamasında; “17-18 Şubat 2018 tarihleri arasında Ankara’da Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu CHP Kadın Kolları 13. olağan kurultayını gerçekleştirdik. Hatay’dan il başkanımız Sayın Filiz Haksöz, İl yönetimi ve tüm ilçelerimizin kadın kolları kurultay delegeleri ile Büyükşehir Belediyesi Başkanı Dr. Lütfü Savaş’ın eşi Sayın Nazan Savaş, PM üyemiz Sayın Burçin Timur ile kurultaya katıldık.

Gerçekleştirdiğimiz kurultayda Fatma Köse ile Meltem Öz aday adayı olarak yarıştılar.13.olağan kurultayımız büyük coşkuyla halaylı davullu zurnalı bayram havasında geçti. Sayın Burçin Timur Genç ve Kadın kotasından Parti Merkezine genel kurultayda seçilmişti. Kırıkhanlı hemşerimiz PM üyemiz Sayın Burçin Timur’a yeni görevinde Samandağ İlçesi Kadın Kolu Yönetimi olarak başarılar dileriz.

Fatma Köse=328 OY, Meltem Öz=201 OY alarak Kadın Kolu Genel Başkanı Sayın Fatma Köse tekrar 2 yıllığına seçildi. Genel başkanımız Sayın Fatma Köse’ye yeni görevinde başarılar dileriz

Ankara’ya gidiş gelişimizde Defne Belediye Başkanımız Dr İbrahim Yaman, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Syn. Dr. Lüftü Savaş  ve Çankaya Belediyesi organize etmişlerdir..

Milletvekillerimiz Sayın Serkan Topal ve 24. Dönem Milletvekili Sayın Refik Eryılmaz, İlçe Başkanımız Sayın Turgay Abacı ve ilçe yönetimine Samandağ kadın kolu üyelerim ve tüm partili arkadaşlarıma Hatay Büyükşehir Belediyesi Dr. Lütfü Savaş’a, Defne Belediyesi Dr. İbrahim Yaman ‘a, Çankaya Belediyesi’ne, Hatay İl Başkanım Sayın Av.Filiz Haksöz’e ve İl Yönetimine gösterdikleri emek ve ilgi için Samandağ İlçesi Kadın Kolu yönetimim adına teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.

Haber: Ümit Sağaltıcı

Foto: Haber Merkezi

 

Share
275 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+1 = ?