BERBER; "EĞİTİM- ÖĞRETİM DÖNEMİNİZ HAYIRLI OLSUN" - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

BERBER; “EĞİTİM- ÖĞRETİM DÖNEMİNİZ HAYIRLI OLSUN”

Bu haber 20 Eylül 2018 - 9:48 'de eklendi ve 146 kez görüntülendi.

Samandağ Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Onursal Başkanı ve CHP Samandağ İlçesi Kadın Kolları Başkanı Yüksel Berber, 2018–2019 Eğitim- Öğretim döneminin başarılı bir yıl geçmesi temennisiyle bütün öğrencilere başarılar diledi.

Eğitimde ne kadar ileri bir seviyeye gelinirse yaşam standardımızın o kadar yükseleceğini ifade eden Başkan Berber açıklamasında;  Sevgili öğrenciler 2018–2019 Eğitim- Öğretim döneminiz hayırlı olsun. İnşallah bu yeni dönem sizin için çok başarılı bir yıl olur. ‘Benden sonra beni benimsemek isteyenler bu temel mihver üzerinde akıl ve ilmin rehberliğini kabul ederlerse, manevi mirasçılarım olurlar’ demek suretiyle kurduğu Cumhuriyet’e sahip olunmasını ve çok çalışılarak bilimde ileri bir seviyeye çıkılmasını arzu ve temenni etmiştir. Atatürk’e göre, ekonomide, sağlıkta, sanatta, sporda nerede bir problem varsa onun temelinde eğitim yatmaktadır.

Eğitim ne kadar ileri seviyeye gelirse yaşam standardımız o kadar yükselir. 2018–2019 Eğitim Öğretim döneminde binlerce öğrenci büyük bir heyecan ile okullarına başladılar. Eğitim – Öğretim dönemlerinin başarılı geçmesini diliyoruz. Öğrencilerimizin eğitiminde emeği geçecek bütün öğretmenlerimize okul idare ve yöneticilerine, Okul müdürlerine, Okul servislerine emekleri için CHP Samandağ İlçesi Kadın Kolları yönetimim adına teşekkür ediyor önlerinde saygı ile eğiliyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Hasan Dadük