ÜST REKLAM

logo

reklam

“BELEDİYELER, İNSAN VE ÜRETİMİ DÜŞÜNMELİ”

Samandağ Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Cuma Yorgun; Belediyeciliğin, insan ve üretim olması gerektiğine işaret ederek böyle bir hareketin vatandaşları mutlu edeceğini ifade etti.

Konu üzerine gazetemiz haber merkezine bir açıklama yapan Meclis Üyesi Aday Adayı Yorgun;

“Belediyecilik; merkezinde insan ve üretim odaklı olduğunda belediyenin sınırları içerisinde yaşayan vatandaşlar mutlu olabilir. Sadece insan odaklı ya da sadece üretim odaklı olduğunda eksik kalır belediye sınırlarımız içerisinde ekonomik anlamda yaşam mücadelesi veren ya da işsiz olan yığınla insanımız vardır. Bunun yanında da gençlerimizin yaşlılarımızın çocuklarımızın sağlıklı ve verimli zaman geçireceği sosyalleşeceği yeterince alanlarımız yoktur. Önümüzdeki dönemde hem gençlerimizin işsizlik konusunu azaltacak hem de vatandaşların rahat nefes almalarını sağlayacak; gençler için dil projesinden tutunda, tarımda yeni ürünler yetiştirme projesine, yaşlıların gençlerin çocukların rahat rahat vakit geçirebilecekleri geniş parklardan, her mahalleye hem taziye hem de adak yapabilecekleri içinde kesim ve pişirim yapabilecekleri alanlar yapmaya gibi hem insana hem üretime dayalı  projelerin hayat bulmalarını sağlamaktır belediyecilik .

Bu konularda da CHP den meclis aday adayı olarak fikir proje ürettiğimi beyan eder Samandağ’ımız için güzel faaliyetlere vesile oluruz inşallah” dedi.

Haber – Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı

Share
183 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?