ÜST REKLAM

logo

reklam
28 Eylül 2017

BELEDİYEDEN ÖĞRENCİLERE KIRTASİYE YARDIMI

İlkokulları ziyaret ederek öğrenciler ile bir araya geldiklerini belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar belediyemizin imkânları ölçüsünde eğitime destek olduk olmaya devam edeceğiz.

Kentimizdeki ilkokullarda eğitim gören yaklaşık 5 bin öğrenciye kırtasiye desteğinde bulunmaya devam ediyoruz. Ekiplerimiz kent genelinde ilkokulları ziyaret ederek sınıflarda tek tek öğrencilere kırtasiye malzemesi dağıtımı gerçekleştiriyor ”dedi.

İskenderun Belediyesi olarak eğitime ciddi katkılar verdiklerinin de altını çizen Başkan Seyfi Dingil, şöyle devam etti: “Bunu sadece kırtasiye yardımlarıyla bırakmıyoruz. Gördüğünüz gibi okullarımızın çevre düzenlemeleri yapılıyor. Beraberinde okul bahçesinde bazı düzenlemeler yapılmaya devam ediliyor. Dönem dönem okul müdürümüz ve okul aile birliğimiz aracılığıyla gerek bu okulda gerek başka okullarda ihtiyaçlarla alakalı konular gündeme geliyor ve bunları da imkânlarımız doğrultusunda bir bir gidermeye çalışıyoruz. Elimizden gelen gayreti ortaya koyuyoruz ”şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

Share
403 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+10 = ?