BEHCET KAMACI HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

BEHCET KAMACI HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU

Bu haber 22 Temmuz 2020 - 10:54 'de eklendi ve 604 kez görüntülendi.

İlçemiz Yeni Mahalle sakinlerinden Mehmet Kamacı’nın babası Behçet Kamacı ( Yemeni) Hakkın Rahmetine Kavuştu. Kamacı’nın cenazesi bugün saat 17.00’da Yeni Mahalle Asri Mezarlığında defnedilecek.

Samandağ Ayna Gazetesi yayın ailesi olarak merhum Behçet Kamacı’ya Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Babası Behçet Kamacı’yı kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan Mehmet Kamacı sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı yazıyla acısını şu şekilde paylaştı.

Kamacı; “ Hayat çok kısa, hem de oldukça kısa…..İnsanoğlu doğar, büyür, gelişir ve ebediyete intikal eder… Unutulmamalı ki bu dünyada insanoğlundan baki kalan sadece amelleridir. Hırs, ihtiras, mal, mülk, inanın ki en başta olduğu gibi, dünyaya gözlerini yumduğun zaman son noktada da, hiçbir anlam ifade etmeyecektir. İnsanoğlu vicdanı ve niyeti ile doğru orantılı olarak anılacaktır.

Bu adam benim babam.

Ben vicdanının büyük ve niyetinin oldukça pak olduğuna inanıyorum.

Sizlerin de buna inanmanızı ve ebediyete intikal ederken dualarınızı esirgememenizi arz ve talep ediyorum…

Babam benim.

Sevgili babacım seni çok seviyorum. Hem de çok…

Bu son ve mutlu gününde yanında değilim babacım beni affet ama ruhum yanında emin ol babam.

Gözün arkada kalmasın tıpkı sen gibi delikanlı,, yüreği temiz, vicdanı büyük bir evlat bıraktığından emin olabilirsin.  Oğlum; bin bilirsen dahi bir bilene danış sözünü asla unutmayacağım” ifadelerine yer verdi.

Haber – Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı