"BAYRAMLAR, MANEVİ DUYGULARIN EN ÜST SEVİYEDE YAŞANDIĞI GÜNLERDİR" | Samandağ Ayna Haber

SON DAKİKA

“BAYRAMLAR, MANEVİ DUYGULARIN EN ÜST SEVİYEDE YAŞANDIĞI GÜNLERDİR”

Bu haber 03 Haziran 2019 - 10:41 'de eklendi ve 25 kez görüntülendi.

Samandağ İlçe Kaymakamı Sayın Murat Kütük Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Kaymakam Kütük mesajında; “Bir Ramazan Bayramını daha idrak etmekte, bu mübarek günlerin rahmet ve bereketinde buluşmaktayız.

Dostluğun, barışın, birlik ve beraberlik anlayışının en ileri düzeye vardığı bir Ramazan Bayramına daha ulaşmanın mutluluğu ve sevincini yaşıyoruz.

Manevi yaşantımızda önemli bir yer edinen bayramlarımız, sevgi, saygı ve hoşgörünün pekiştiği, mutlulukların paylaşıldığı, dargınların barıştığı kısacası milli ve manevi duyguların en üst seviyede yaşandığı günlerdir.

Asırlarca, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinin sergilendiği bu coğrafyada, millet olarak Ramazan ayında yakaladığımız manevi havayı bütün hayatımıza yansıtmamız en büyük temennimizdir.

Birlik ve beraberlik, karşılıklı dayanışma ve hoşgörü duygularının yaşandığı Ramazan Bayramının,  Ülkemize,  Milletimize ve insanlığa huzur, barış ve güzellikler getirmesi dileğiyle,  Değerli Samandağ Halkının Ramazan Bayramını kutlar,  vatanları uğruna canlarını feda eden Aziz Şehitlerimizi rahmetle, Kahraman Gazilerimizi şükranla anar, Ramazan Bayramınızı En içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

Haber- Foto: Hasan Dadük

afdah.info

voir films