ÜST REKLAM

logo

reklam
06 Mayıs 2019

“BAŞTA SAĞLIK EMEKÇİLERİNİN VE TÜM HALKIMIZIN 1 MAYIS BAYRAMI KUTLU OLSUN”


Özel Samandağ Deniz Hastanesi’nin doktorları ve hissedarları 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı dolayısı ile Deniz Sitesi Dervişan Tesisleri’nde kahvaltıda etkinliğinde bir araya geldiler.

Etkinlik sırasında Özel Samandağ Deniz Hastanesi’nin doktorları tanıtılırken Başhekim Dr. Murat Şefikoğulları:”Biz emektarlar, emek harcayanlar Samandağ’ın geleceği için emekle beraber ortaya çıkan güçlü bir yatırımla halkımızın karşısına çıkmanın gururunu yaşıyoruz.” dedi.

Şefikoğulları açıklamasının devamında; “Sağlık emekçileri olarak başta siz arkadaşlarım olmak üzere bütün emekçilerin 1 Mayıs Bayramı’nı kutluyorum. Düzenin değiştiğini herkes görüyor. Artık işçi patron sınıfının olmadığı bir dünya düzenine doğru gidiyoruz. Bir patronun kendi şirketinde nasıl bir işçi olduğunu nasıl alın teri döktüğünü örnekleri çoğalıyor. Sonuçta emek verilen yere nasıl tohum ekildiğini, tohumun filizlendiğini ve meyve verdiğini görmekteyiz. Biz oluşturduğumuz genç ve dinamik kadro ile Deniz Hastanesi’ni yaşatmanın ve halkımıza hizmet etmenin gururunu yaşamaktayız. Başta Samandağ halkı olmak üzere katkısı olan herkese çok teşekkür ediyoruz.”

 neşeli görüntülere sahne olan etkinlikte; Şefikoğulları’nın konuşmasının ardından hastane ortakları ve doktorlar, birlikte fotoğraf çektirdiler.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı

Share
27 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?