“BAŞKANIMIZ SAYESİNDE DAHA GÜÇLÜYÜZ” « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

“BAŞKANIMIZ SAYESİNDE DAHA GÜÇLÜYÜZ”

Bu haber 03 Şubat 2022 - 19:56 'de eklendi ve 332 kez görüntülendi.

TOFD’dan, Başkan Yardımcısı Bozoğlan’a Teşekkür Ziyareti

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Hatay temsilcisi Ali Kemal Turunç ve beraberindeki üyeler, Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Timur Bozoğlan’a bir nezaket ziyaretinde bulunarak bugüne kadar kendilerine yaptığı yardımlardan ötürü bir plaket takdim ettiler.

TOFD Hatay Temsilcisi Turunç, gerçekleştirdikleri ziyaret üzerine “Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Başkanımız Semra Çetinkaya’da Timur başkanımıza gösterdiği duyarlılıktan ötürü bir hediye takdim etti. Teşekkür belgemizi takdim etmek için buradayız. Başkanımız yaklaşık 3 yıldan beri Türkiye Omurilik Felçlileri Derneğimize maddi manevi destek sağlamaktadır. Kendilerinin sağladığı destekle bizler çok daha güçlüyüz. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Hediyemizi kabul buyurmalarını rica ediyoruz” dedi.

Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Bozoğlan da teşekkür ederek başladığı konuşmasında; “ben de Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ne nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Dernek yönetim kurulu üyeleri bu hediyeyi bana layık gördüler. Bende elimden gelen maddi ve manevi her türlü desteği yapmaya devam edeceğim. “dedi.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı