'BAŞKANA SELAM, TAKİBE DEVAM' DEDİLER… | Samandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

‘BAŞKANA SELAM, TAKİBE DEVAM’ DEDİLER…

Bu haber 24 Haziran 2019 - 9:15 'de eklendi ve 45 kez görüntülendi.

İlçemizde halkın sesi olmaya çalışan Nebil Şat, Mustafa Yatkın, Selim Kamacı, Yılmaz Çakmak, Habip Yapar, İsmail Emir, Abdullah Cabaroğulları, Tarık Çakmak, Züheyir Emir, Yusuf Emir, Ümit Sağaltıcı ve Kadir Gümüş, Samandağ Belediye Başkanı Avukat Refik Eryılmaz’ı makamında ziyaret ederek başarı temennisinde bulundular, merak edilenleri sordular!

İlçede gündem olan; sivrisinek, işçileri başka kurumlara yollama, sokak köpekleri, imarda kaçak yapılaşma, şehir meydanı, tek yön uygulaması, Samandağ Belediyesinin gelir gider tablosu, ilçede yükselen çok katlı binalar, sahil şeridi çalışmasında hassasiyet, işsizlik, Ölü Asi yatağı, Aile parçalanmaları, İlçede kurulan kent konseyi ile ilgili beklenti ve öneriler sunuldu.

Gerçekleşen ziyaret ziyarette yöneltilen her soruyu mümkün mertebe cevaplayan Samandağ Belediye Başkanı Av. Eryılmaz, ortak akıl ve çözümle sorunların üstesinden gelinebileceğini, bu konuda halkın sunacağı her çözüm önerisini hassasiyetle dinleyeceğini belirterek ziyaret için teşekkür etti.

Başkan Av. Eryılmaz, ilçeye kazanım olabilecek kendisine sunulacak her projeyi değerlendireceğini dile getirdi.

Ziyaretçiler, Belediye Başkanına ilçenin hayrına atacağı her adımda destek olacaklarını, aksi bir durumda icraatların karşısında duracaklarını belirttiler.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı

afdah.info

voir films