BAŞKAN YENİDEN AÇIKGÖZ « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

BAŞKAN YENİDEN AÇIKGÖZ

Bu haber 28 Ocak 2022 - 10:45 'de eklendi ve 575 kez görüntülendi.

 İlçemiz Berber ve Kuaförleri Başkanlarını Seçti

Samandağ Berberler ve Kuaförler Odası Kongresi geçtiğimiz Salı günü Belediye Hizmet Binası Toplantı Salonunda Olağan kongresini gerçekleştirdi.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kongrenin Divan Başkanlığını HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz yaparken, divan üyeliklerini Hatay Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Ali Mansuroğlu, Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Terzi, Terziler Odası Başkanı Cuma Sahillioğulları, Berberler ve Kuaförler Odası Odası Eski Başkanı Hikmet Tunç yaptı. Faaliyet raporu, denetim kurulu raporu ve geçici bütçe oylandı. Adayların konuşmalarını yapmasının ardından seçime gidildi.

482 üyesi bulunan Berberler ve Kuaförler Odasının kongre seçiminde Başkanlığını Nadir Açıkgöz’ün yaptığı mavi liste ile Başkanlığını Feryal Barutçu’nun yaptığı beyaz liste yarıştı. 266 üyenin oy kullandığı ve 8 oyun geçersiz sayıldığı seçimlerde Nadir Açıkgöz’ün listesi 155 oy alırken, Feryal Barutçu’nun listesi 103 oy aldı. Seçim sonucunda Berberler ve Kuaförler Odası Başkanlığına yeniden Nadir Açıkgöz seçildi.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı