ÜST REKLAM

logo

reklam
29 Eylül 2017

BAŞKAN SAVAŞ’A 3’ÜNCÜLÜK KUPASI TAKDİMİ

2017 yılı Ağustos ayında İzmit’te gerçekleştirilen Türkiye İş Bankası Süper Lig Şampiyonası’ndan 3’üncülük ile dönen Hatay Büyükşehir Belediyesi Satranç Takımı, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ı makamında ziyaret ederek kazanılan kupayı takdim etti.

Gerçekleştirilen ziyarete, Türkiye Satranç Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Sultan Daban, Hatay il temsilcisi Bedrettin Günay, sporculardan ise Dalya Cirdi, Lina Arslan, Sıla Atar, Yağmur Bereketoglu, Denizcan Temizkan, Aleyna Rencüzoğullari, Anıl Çivi ve Egemen Altınok katıldı.

HBB satranç takımından başkan savaş’a ziyaret

Hatay spor şehri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor

Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın spora ve sporcuya verdiği desteklerle ilin sportif başarıları gün geçtikçe artıyor. Gençleri spora yöneltmek ve kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak amacıyla yapılan çalışmalarla Hatay’ın spor şehri olması yönünde emin adımlar atılıyor.

Daban: Avrupa Kulübler Şampiyonasına Katılmaya Hak Kazandık

Takım sorumlusu Sultan Daban, “Süper lig Şampiyonası bu yıl her yıldan daha zorlu denecek kadar güçlü sporcuların olduğu bir şampiyonaydı. Kıran kırana mücadeleye sahne olan şampiyonadan üçüncülük gibi büyük bir başarıyla döndük ve Ekim ayında Antalya’da gerçekleştirilecek olan Avrupa Kulüpler Şampiyonası’na katılmaya hak kazandık. Bu şampiyonaya Hataylı gençlerimizle katılarak onların tecrübe sahibi olmalarını sağlayacağız. Bu güzel haber Hatayımıza hayırlı uğurlu olsun. Ben emeği geçen başta Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş olmak üzere; şube müdürü Kadir Koyuncu’ya ve takımın her zaman yanında olan Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldız’a teşekkürlerimi sunuyorum ” dedi.

HBB satranç takımından başkan savaş’a ziyaret

Başkan savaş: önümüzdeki şampiyonalarda hatay’ı layıkıyla temsil edeceğinize inancım sonsuz

Başkan Savaş ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bizlere bu gururu yaşattıkları için genç sporcularımızı teker teker tebrik ediyorum. Spora ve sporcuya verilen emeğin ve sevginin karşılığın alabilmek çok güzel. Önümüzdeki şampiyonalarda da Hatay’ı layıkıyla temsil edeceğinize inancım sonsuz. Hepinize başarılar diliyorum” açıklamasında bulundu.

Daban’dan Başkan Savaş’a Fidan Sertifikası

Ziyaretin sonunda Daban, 2017 Eylül ayında Hatay’da gerçekleştirilen HBB Uluslararası Satranç Turnuvası’na olan katkılarından dolayı Başkan Savaş’a ‘Fidan Sertifikası’ takdim etti. Ziyaret günün anısına çekilen toplu fotoğraf ile son buldu.

Haber Merkezi

Share
438 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+2 = ?