logo

reklam

BAŞKAN SAVAŞ, İLÇEDE TEMASLARDA BULUNDU

Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş Esnaf Kefalet kooperatifini ziyaret etti.

Başkan Savaş’ı girişte Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, Samandağ Esnaf ve Kefalet kooperatif başkanı Sait Kahiloğulları karşıladı. Ziyaret esnasında Esnafın sorunları ve çözüm önerileri ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. CHP Samandağ İlçe Başkanı Turgay Abacı, 24. Dönem Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz ve esnaflar ziyarette hazır bulundu.

Samandağ Ziyaretleri kapsamında değerlendirmelerde bulunan Başkan Savaş, “şehrimizin temel direklerinden Samandağ esnafımızı ziyaret edip hayırlı işler dileğinde bulunduk. Samandağ Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinde esnaf kardeşlerimizle bir araya gelip yaptığımız ve yapacağımız çalışmaları değerlendirdik. Hemşerilerimize ilgilerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Ayrıca Başkan Savaş geçtiğimiz günlerde, kongrelerini tamamlayan Samandağ Şoförler ve Otomobilciler Odası, Samandağ Berberler ve Kuaförler Odası, Samandağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası ziyaretlerinde bulundu. Oda Başkanlarına yönetimlerine ilgilerinden dolayı teşekkür etti.

Haber: Ali Doğru

Share
266 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+7 = ?