BAŞKAN KAHİLOĞULLARI’NDAN BAYRAM KUTLAMASI « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

BAŞKAN KAHİLOĞULLARI’NDAN BAYRAM KUTLAMASI

Bu haber 03 Mayıs 2022 - 11:36 'de eklendi ve 177 kez görüntülendi.

Samandağ Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Sait Kahioğulları,  Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Kahiloğulları mesajında; “Dostlukların yeniden canlandığı, üzüntülerin yerini sevince bıraktığı, yardımlaşma ve dayanışma duygularının doruğa çıktığı ve bizleri birbirimize daha da yakınlaştıran mübarek Ramazan ayının ardından Ramazan Bayramına ulaşmanın sevincini yaşıyoruz.

Ramazan Bayramı, milletçe sahip olduğumuz dostluk, kardeşlik, sosyal dayanışma ve yardımlaşma gibi ulvi duyguların yeniden canlandığı, halkımızı birbirine bağlayan müstesna bir bayramdır.

Bilinmelidir ki, bayramlar dargınlıkların unutulduğu incinen gönüllerin tamir edildiği, coşkuyu ve sevinci hep birlikte yaşayabildiğimiz en özel zamanlardır.

Tüm İslam coğrafyasının barış, huzur ve kardeşlik içinde bir bayram geçirmesini diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm halkımızın ve İslam dünyasının Ramazan Bayramını kutluyor, bayramın ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum” ifadelerine yer Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı