Başkan Güzel’den Anlamlı Destek “DEFNE YENİ BİR DEVLET HASTANESİNİ HAK ETMEKTEDİR” « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

Başkan Güzel’den Anlamlı Destek “DEFNE YENİ BİR DEVLET HASTANESİNİ HAK ETMEKTEDİR”

Bu haber 12 Nisan 2022 - 12:47 'de eklendi ve 109 kez görüntülendi.

Hatay Tabip Odası’nın başlattığı imza kampanyasına Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel’den destek geldi. Hatay Tabip Odası Başkanı Sadık Nazik, Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel’i makamında ziyaret etti.

Ziyaretinde, 160 bin nüfuslu Defne’ye devlet hastanesi yapılması için imza kampanyası başlattıklarını açıklayan Nazik, konu ile ilgili gerekli girişimlerin yapıldığını ancak bugüne kadar herhangi bir somut adımın atılmadığını Başkan Güzel ile paylaştı.

Başkan Güzel, ziyaretin çok anlamlı ve değerli olduğunu belirterek Hatay’ın üçüncü büyük ilçesi olan Defne’ye devlet hastanesi yapılması için düzenlenen kampanyaya destek verdi.

Defne halkının ulaşılabilir bir noktada hastaneyi hak ettiğini dile getiren Güzel, “160 bin nüfusu olan ilçemiz, modern, ulaşılabilir ve yeni bir devlet hastanesini hak etmektedir. Bu konuda gerek milletvekillerimiz gerek STK ve odaların attığı adımları yakından takip ediyor ve destekliyoruz.Hatay Tabip Odası’nın başlattığı bu değerli imza kampanyasına biz de destek veriyoruz. Umarım bu girişim en yakın zamanda sonuçlanır ve ilçemiz tam teşekküllü bir devlet hastanesine kavuşur” dedi.

Haber- Foto: Rizan Sağaltıcı