BAŞKAN GÜZEL: “ DAHA SAĞLIKLI, HUZURLU, HOŞGÖRÜLÜ, BARIŞÇIL VE MUTLU BİR YIL OLSUN!” - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

BAŞKAN GÜZEL: “ DAHA SAĞLIKLI, HUZURLU, HOŞGÖRÜLÜ, BARIŞÇIL VE MUTLU BİR YIL OLSUN!”

Bu haber 02 Ocak 2020 - 10:54 'de eklendi ve 555 kez görüntülendi.

Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel yeni yıl ile ilgili kutlama mesajı yayınladı.

2020 yılının tüm insanlığa ve ülkemize barış getirmesi temennisinde bulunan Başkan Güzel, “2019 yılını acısıyla tatlısıyla geride bırakıyor, 2020 yılına yepyeni umutlarla girmeyi ümit ediyoruz. Yeni yılın ülkemize ve tüm dünyaya sevgi, sağlık, huzur, hoşgörü ve en çokta barış getirmesini diliyorum.

Göreve geldiğimiz gündeki hizmet aşkının aynı ilk günkü heyecanla 2020 yılında da devam edeceğini; Defnemizi daha yaşanılabilir, çağdaş ve özgün bir kent yapma uğraşımızda siz değerli vatandaşlarımızın desteğine her zaman ihtiyacımız olduğunu en kalbi duygularımla söylüyor, bizlere olan güvene layık olabilmek adına canla başla çalışmaya devam edeceğimizin sözünü bir kez daha veriyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle; daha sağlıklı, daha huzurlu, daha hoşgörülü, daha barışçıl ve daha mutlu bir yıl diliyor; başta sevgili Defneliler olmak üzere tüm vatandaşlarımızın yeni yılını en içten dileklerimle kutluyorum.” dedi.

Haber – Foto: Aslı Sağaltıcı