ÜST REKLAM

logo

reklam

BAŞKAN ERYILMAZ’DAN YERİNDE İNCELEME

Tekebaşı Mahallesi’nde Asfalta Hazırlık Çalışmaları Tamamlandı…

Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Tekebaşı Mahallesi, Tekebaşı Eczacı Maruf Cilli Anadolu Lisesine giden yolda büz döşeme, dolgu ve asfalta hazırlık çalışmaları tamamlandı. 

Vatandaşların huzuru, refahı ve daha güvenli ulaşım sağlamaları için çalışmalarını gerçekleştiren Fen İşleri ekipleri, hem vatandaşların hem de öğrencilerin daha rahat ulaşım sağlamaları için gerçekleştirdikleri hummalı çalışmalar ile asfalta hazırlık çalışmalarını kısa bir süre içerisinde tamamladılar.

Samandağ Belediye Başkanı Avukat Refik Eryılmaz, Tekebaşı Mahallesi’nde yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek çalışmalar ile ilgili Fen İşleri Müdürlüğü birim yetkililerinden bilgi aldı. 

Başkan Eryılmaz, vatandaşların refahı için ilçenin bütün mahallelerinde çalışmaların sürdürüldüğünü belirterek; “ Tekebaşı Mahallemizde Eczacı Maruf Cilli Anadolu Lisesine giden yolun beton asfalt için altyapı ve büz döşeme çalışması tamamlanmıştır. Kısa süre içinde yolumuzun asfaltlama çalışmalarını bitirip çocuklarımız için sorun olan bu konuyu çözmüş olacağız. Daha güzel bir Samandağ için her mahallede her sokakta çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Haber – Foto: Aslı Sağaltıcı

Share
106 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+6 = ?