BAŞKAN ADAYI TURUNÇ’TAN TÜM ÜYELERE DAVET « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

BAŞKAN ADAYI TURUNÇ’TAN TÜM ÜYELERE DAVET

Bu haber 14 Şubat 2022 - 12:00 'de eklendi ve 228 kez görüntülendi.

Samandağ Terziler ve Konfeksiyoncular Odası Kongresi Başkan Adayı Rıfat Turunç, 17 Şubat 2022 Perşembe günü saat 10:30’da Samandağ Belediyesi hizmet binasında gerçekleştirilecek genel kurula tüm üyeleri davet etti.

Başkan adayı Turunç konu üzerine yaptığı açıklamada; “Toplanan aidatların yarısını esnafımıza iade edeceğiz. Toplanan paralarla öncelikle maddi sıkıntısı çeken esnaflarımıza destek olmayı planlıyorum. Ayrıca kendimize ait bağımsız bir oda başkanlığı yeri tahsis etmeyi hedefliyorum.  Geriye dönük aidatları da yapılandırma yapmayı hiçbir esnafımızı mağdur etmemeyi, şeffaf bir yönetim projelerim arasında yer alıyor. Oda arkadaşlarımızla dayanışma, kaynaşma gezileri yapacağız. Üyesi olmaktan büyük bir onur duyduğum odamızın Perşembe günü gerçekleştirilecek kongremizde gerçekleştireceğimiz kongremize tüm oda üyelerimizi, esnaflarımızı ve dostlarımızı bekliyoruz.” dedi.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı