ÜST REKLAM

logo

reklam

BAŞARIYA DOĞRU YÜRÜYECEĞİZ

 

Cumhuriyet Halk Partisi Hatay İl Başkanı Servet Mullaoğlu mazbatasını aldı. Mullaoğlu ilk teşekkürünü 2 yıl bu görevi yürüten ve kongrede aday olmayan Mehmet Güzelmansur’a yaptı.

CHP Kongresinde başkanlığa seçilen Servet Mullaoğlu mazbatasını aldı. CHP İl Binasında partililerle bir araya gelen Başkan Mullaoğlu burada eski İl Başkanı Mehmet Güzelmansur’a çiçek takdim ederek teşekkür etti. Mansuroğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerinin CHP Hatay Teşkilatını yaptıkları değerli çalışmalarla çok iyi yerlere getirdiklerini aktaran Mullaoğlu “Sayın Güzelmanur ve arkadaşları 2 yıl boyunca gerçekten çok değerli çalışmalara imza attılar. Hatay’ın her tarafına gittiler. Biz Gençlik Kollarında her başımız sıkıştığında Mehmet Güzelmansur’a giderdik. Sağolsun sürekli partisine sahip çıkmıştır. Ben kendisine yapmış olduğu bu güzel çalışmadan dolayı teşekkür ediyor ve şükranlarımızı sunuyoruz. Hatay’ın bütününü kapsayan çok nitelikli bir kadro ile sizlerinde katkısı ile hep birlikte başarılı olacağız” dedi.

İl Başkanı Mullaoğlu, CHP Ailesinin bir ferdi olmaktan gurur duyduğunun altını çizerek şöyle konuştu “Cumhuriyet Halk Partisinin bir üyesi olmaktan büyük bir gurur duyuyorum. CHP’li olmak yeri gelir Gençlik Kollarında başlar direklerde bayrak asarsınız yeri gelir sandıkların başında sabahlarsınız: Gençlik kolları başkanı olursunuz, İlçe Başkanı olursunuz, İl Başkanı olursunuz. Hiç bir şey olmazsınız ama CHP’li olmanın güzel duygusu yüreğinizde her zaman aynı sıcaklık ile durur. Bu duygu sizi yaşama karşı canlı tutar. Ne mutlu bize ki Cumhuriyet Halk Partiliyiz. Güzellik durduğumuz yere gelmez. Başarıda öyle durduğumuz yere gelmez. Bizim güzelliğe ve başarıya doğru yürümemiz gerekiyor. İnatla, inançla ve kararlılıkla yürümemiz gerekiyor. Sayın Genel Başkanımız çok güzel bir yürüyüş başlattı ama o yürüyüşü biz alıp iktidara doğru hep birlikte yürüyeceğiz inşallah”.

Çiçeği Aldı Plaketi Kabul Etmedi

Mullaoğlu’nun çiçek takdimini kabul eden ancak kendisi için hazırlanan plaketi almayan CHP Eski İl Başkanı Mehmet Güzelmansur’da yaptığı kısa konuşmada “2 yıl içerisinde ben ve arkadaşların partiyi belirli bir noktaya taşıdığıma inanıyorum. İnşallah yeni İl Başkanımız umarım daha iyi bir yere taşıyacaklardır. Yeni il başkanımıza hayırlı uğurlu olsun diyorum” dedi.

Yapılan konuşmanın ardından İl Başkanı Servet Mullaoğlu çarşaf liste ile belirlenen Yönetim Kurulu Üyelerini tanıttı.

Haber- Foto: Ali Doğru

Share
436 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+3 = ?