logo

reklam

BAŞARILI ŞANATÇI MUGİL’DEN BAŞKAN NEHİR’E ZİYARET

 

O Ses Türkiye adlı ses yarışmasında önemli bir başarı elde ederek ilimizi en iyi şekilde temsil eden hemşerimiz Nihat Mugil, Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’i ziyaret etti.

TV8 ekranlarında yayınlanan ‘O Ses Türkiye´ adlı ses yarışmasında sesi ve davranışları ile Hatay’ı en iyi şekilde temsil eden Nihat Mugil, Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’e ve Samandağ halkına desteklerinden dolayı teşekkür ettiğini ifade etti.

Mugil´ı elde ettiği başarıdan ötürü tebrik eden Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, kendisinin sesi ve tavırları ile gönülleri fethettiğini belirterek, “Memleketimizi en iyi şekilde temsil ettiği için öncelikle kendisine halkımız adına teşekkür ederim. Başarılarının devamını diliyorum. Elimizden geldiğince destek olacağız.”dedi.

Başarılı Sanatçı Nihat Mugil:” Samandağ Belediyesi’nin O Ses Türkiye yarışması sürecinde ciddi destekleri oldu. Samandağ Halkı da büyük bir teveccüh gösterdi. Tüm Samandağ halkı nezdinde başkanımız teşekkür etmek için geldim. Samandağ Belediye Başkanımız Sn. Mithat Nehir’le güzel bir sohbet ortamı oldu. Projelerimi, ne yapmak istediğimi aktardım. Kendisine teşekkür ederim. Bize güzel bir misafirperverlik gösterdi. “dedi. Ziyarette Belediye Meclis Üyeleri Süleyman Ray, Nebil Yüksek ve Mağaracık Belediyesi eski Başkanı Mesut Nural hazır bulundu.

Haber: Ümit Sağaltıcı Foto: Arşiv

Share
279 Kez Görüntülendi.
                                                                                                                                                    
#

SENDE YORUM YAZ

5+7 = ?