BAŞARILI BİR OPERASYONA DAHA İMZA ATTI « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

BAŞARILI BİR OPERASYONA DAHA İMZA ATTI

Bu haber 05 Nisan 2022 - 14:16 'de eklendi ve 303 kez görüntülendi.

 Dr. Oduncu; “Her Hastanın Mutluluğu Bizi De Mutlu Ediyor”

İlçemizde bir çok başarılı operasyona imza atan Özel Deniz Hastanesi başarılı Genel Cerrahi Uzmanı doktorlarından Op. Dr. Mehmet Oduncu, yaklaşık 30 yıl önce karın fıtığı nedeniyle yama konulan ve karında ağrı, akıntı şikâyeti ile hastaneye başvuran hastanın ameliyatı sonrasında bir açıklamada bulundu.

Dr. Oduncu konu üzerine yaptığı açıklamada; “ Yaklaşık 30 yıl önce karın fıtığı nedeniyle yama konulan hasta, karında ağrı ve akıntı şikâyeti ile tarafımıza getirildi. Hasta bize getirildiğinde ciddi anlamda sağlığı zarar görmüş durumdaydı. Hastamızın yaşından ve karın içi yapışıklıktan kaynaklı oluşan zahmetli bir ameliyatla hastamızın bağırsağının bir kısmını almak zorunda kaldık. Hastamızın bu süreci sancılı geçse de ameliyat sonrasında hastamız, sağlıklı bir şekilde hayatını sürdürüyor. Güzel dualarımızı da aldık. Şifa olabildiğimiz her hastanın mutluluğu bizi de mutlu ediyor.” İfadelerine yer verdi.

Haber – Foto: Aslı Sağaltıcı