ÜST REKLAM

logo

reklam

BARONUN MAZBATA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ

14 Ekim 2018 tarihinde yapılan Hatay Barosu Olağan Genel Kurulu ve akabinde gerçekleştirilen Hatay Barosu seçimlerinin ardından Baro Başkanlığına seçilen Av. Ekrem Dönmez ile Yönetim Kurulu, Disiplin Kurulu, Denetleme Kurulu ve TBB Delegelerimiz mazbatasını Ağır Ceza Mahkemesi üyesi Hatay Antakya 1. İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hâkim Aytekin Çağlar Turan’dan 17 Ekim 2018 tarihinde aldı.

Kurullara seçilen meslektaşların huzurunda gerçekleşen mazbata töreninde konuşan Baro Başkanı Av. Ekrem Dönmez;  “Baromuzun her dönemde olduğu gibi bu dönemde de kendisine yaraşır ve yakışır şekilde seçimlerini gerçekleştirdiğini ifade ederek, seçilen tüm üyelere çalışmalarında başarılar diledi. Yeni çalışma dönemimizin meslektaşlarımıza ve ülkemize hayırlı olması temennisinde bulundu.

Hatay Barosu’ nun seçilen kurulları bugün mazbatalarını aldılar ve ilk toplantıda yaptıkları görev paylaşımı ile Başkan Yardımcılığına Av. Sevinç Çakıcı, Genel Sekreterliğe Av. Asena Aslan Şener, Saymanlığa Av. Mehmet Ezer getirmişlerdir.  Av. Sevinç Çakıcı dönemimizin ilk kadın Baro Başkan Yardımcısı ünvanını kazandı.

Yönetim Kurulu Üyeleri; Av. Şükran Albayrak Güzel, Av. Oktay Çaparoğlu, Av. Adnan Eryılmaz,

Av. Yusuf Albayrak, Av. Hüseyin Derin, Av. Mustafa Sıraç, Av. Mehmet Bilgili

Disiplin Kurulu Üyeleri;  Av. Bedia Karadaban, Av. Hamdullah Sönmez, Av. Zerrin Altınöz, Av. Cuma Yurtal, Av. Ferit Sağ

Denetleme Kurulu Üyeleri; Av. Fatma Erşen, Av. Aslıhan Tütar İnce, Av. Hikmet Biçil

Tbb Delege Üyeleri; Av. Mehmet Vehbi Debooğlu, Av. Mehmet Karaçay, Av. Deniz günlü Atasever, Av. Hikmet Sağlar, Av. Murat Güler

Haber- Foto: Ali Doğru

 

Share
276 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+4 = ?