ÜST REKLAM

logo

reklam
02 Ocak 2017

“BARIŞIN OLDUĞU YERDE HER TÜRLÜ İMKANLAR OLUMLU ŞEKİLDE GELİŞEBİLİR”

 esnaf-2 esnaf-3

 

“BARIŞIN OLDUĞU YERDE HER TÜRLÜ İMKANLAR OLUMLU ŞEKİLDE GELİŞEBİLİR”

Yılın son günün de vatandaşlarımızın dilek ve temennilerini dinledik. Sokağın nabzını tutuk vatandaşlarımız dileklerini sunarken kalben öncelikle ‘barış’ dedi.

Anitta Kuru Yemiş, ilçe halkına seslenerek ‘Yeni Yılda göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Barış, kardeşlik ve sevgi ile nice seneler diliyoruz” ifadesinde bulundular.

Sibel Kuaför Sahibi Sibel Fırıncı: ‘2017’nin herkese barış, sağlık, mutluluk getirmesini dilerim’dedi.

Hadara Kahve Selim Kamacı, “2016 yılı geçmişte olduğu gibi bugün de çiftçilerimiz açısından çok kötü geçti. Çiftçilerimiz ekonomik olarak çok kötü durumda çok sıkıntılı bir dönem geçiriyor. Bunun çok daha ötesinde vatandaşlarımızın geneli tedirginlik içerisinde yaşıyor. Yokluk içerisinde yaşıyor. Alım gücü çok düşmüş durumda. Dolayısıyla önümüzdeki 2017 yılının öncelikle barış içerisinde geçmesini temenni ediyorum. Zira barışın olduğu yerde her türlü imkanlar olumlu şekilde gelişebilir. Çiftçimiz ticaretini yapabilir, üretimini yapabilir. İhracatçımız, nakliyecimizde iyileşebilir.  Önümüzdeki süreçte Suriye ile barış görüşmeleri gelişmesi halinde Cilvegözü ve diğer kapıların açılmasıyla birlikte ticaretimiz yaş sebze ve meyve ticareti bakliyat ticareti artarsa çiftçimizin de durumu dolayısıyla iyi bir netice alabilir diye düşünüyorum.

Hadara kahve olarak Samandağ halkının vatandaşlarımızın iyi şeylere layık olduğunu düşünüyoruz dolayısıyla en iyi şekilde en iyi ürünleri getirmeyi kendimize amaç edinmişiz. Ben 2017 yılının tüm bizim gibi düşünen bizim gibi olan bütün vatandaşlarımızın barış içerisinde umut dolu geçmesi temennisi içerisindeyim”dedi.

Share
698 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+9 = ?