logo

reklam

“BARIŞ DOLU BİR DÜNYA DİLEDİ”

Samandağ Tarih Turizm Kültür Derneği (Statik- Der)Yönetim Kurulu Adına Sevsen Günay, dün adınlar günü anma mesajı yayınladı.

Statik- Der Yönetim Kurulu Adına Sevsen Günay, mesajında “Kadın istismarının olmadığı Kadına şiddetin olmadığı Tecavüzlerin yaşanmadığı Huzu

rlu barış dolu bir dünya özlemiyle 8 Mart Dünya Emekçileri Kadınlarının Günü kutlu olsun”dedi.

 Deniz – Çevlik Arasındaki Yolda Parke Yenileme Çalışması Yapılıyor…

PARKE SÖKÜLÜP YERİNE YENİ PARKE UYGULAMASI

Samandağ, Deniz – Çevlik arasındaki yolda parke onarım çalışması başladı. Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından3550 metre uzunluğunda ve 13 metre genişliğinde olan Deniz –Çevlik arasındaki yolda bozuk parkenin söküm çalışması yapılıyor.

Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürü Mehmet Ali Bulut tarafından yapılan açıklamada; “Belediye Başkanımız Sayın Mithat Nehir’in talimatları ile Fen İşleri ekiplerimiz, Karayolları ekiplerinin araçları tarafından tahrip edilmiş olan ve ömrü tükenen Deniz – Çevlik arasındaki yolun bakım ve onarımı yapılıyor. İlerleyen zamanlarda beton asfalt yapılacak olan ama şu anki aşamada gecikeceği için trafik kazalarına sebebiyet vermemek adına göçmüş ve ömrünü tamamlamış parke sökülüp yerine yeni parke uygulaması yapılıyor” ifadelerine yer verdi.

Haber: Ümit Sağıltıcı

 

 

Share
256 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+7 = ?