ÜST REKLAM

logo

reklam

Bağdadi, Chp Kurultayında Yüksek Disiplin Kuruluna Aday… BAĞDADİ, ADAYLIĞINI AÇIKLADI

 

Cumhuriyet Halk Partisinin emektarlarından Fevzi BAĞDADİ, 03.04 Şubat’ta Ankara da yapılacak olan CHP Olağan kurultayında yüksek disiplin kuruluna aday olacağını açıkladı.

Bağdadi, 34 yıldan beri Hatay CHP’de İl disiplin kurulunda aralıksız görev aldığını belirterek, bu misyonu genel merkezde devam ettirmek istediğini ifade etti.

Bağdadi açıklamasında; “emeğin en yüce değer olduğu tüzüğümüzde CHP’nin amaçlarından birisi de, her bireyin kendi kişiliğini ve potansiyelini geliştirmesinin önündeki engelleri kaldırmak ve her türlü ayrımcılığa ve dışlanmaya karşı mücadele etmek ve bu tür işlemlere maruz kalan kişilerle dayanışma halinde olmaktır. CHP’nin çalışma ilkelerinde ise; siyasal yaşamda erdemliliğe, üretkenliğe, yeteneğe ve emeğe uygun yükselmek esastır.

Bu doğrultudan hareketle Hatay CHP de daha önce üstlenmiş olduğum misyonu başarıyla dimdik durarak yaptığıma inanan bir yerde, CHP genel merkezinde de bu görevi daha da ileriye taşıyarak başarıyla ve hizmet aşkıyla sürdüreceğime olan güvenle, ilçe ve il başkanımla, kurultay delegeleri arkadaşlarımla, bölge milletvekillerimle ve genel merkez yöneticileri ve danışmanlarıyla fikir alışverişinde bulunarak adaylığımı açıklıyorum.

Beni bu kutsal göreve layık görüp destek olacak bütün partili, partisiz arkadaşlarıma şimdiden teşekkür eder, saygılarımı sunarım” dedi.

Haber: Ümit Sağaltıcı – Foto: Arşiv

Share
445 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+2 = ?