Aynı Yol Üzerinde Bilmem Kaçıncı Kaza Yeter Artık Dedirtti ARAÇ DEREYE UÇTU - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

Aynı Yol Üzerinde Bilmem Kaçıncı Kaza Yeter Artık Dedirtti ARAÇ DEREYE UÇTU

Bu haber 16 Eylül 2020 - 9:26 'de eklendi ve 653 kez görüntülendi.

İlçemiz Deniz yolu üzeri Migros yoluna çıkan Reis Oto’nun hemen önündeki yol üzerinde yine korkutan bir kaza yaşandı. Seyir halindeki araç sürücüsü direksiyon hâkimiyetini sağlayamadı dere kenarına uçtu.  Son zamanlarda aynı nokta üzerinde birçok kazanın yaşandığını belirten vatandaşlar konu üzerine Hatay Büyükşehir Belediyesini göreve davet ettiler.

Aynı kavşak üzerinde son iki aydır belki onuncu kazanın gerçekleştiği yerde yine bir araç sürçüşü direksiyon hakimiyetini sağlayamadı dere kenarına uçtu. Kaza geçiren sürünün sağlık durumu iyi olduğu belirtildi.

Vatandaşlar konuyla ilgili Hatay Büyükşehir Belediyesini göreve davet ederek bu alana bariyer yapılmasını ve duba koyulmasını istediler.

Konu üzerine söz alan bir vatandaş; Hatay Büyükşehir Belediyesinin bu çiti tamamlamasını bekliyoruz. Bu yolun yapılması için birinin ölmesini bekliyorlar sanırım. Bu bölgede neredeyse ayda bir kaza oluyor. Bu sefer gerçekleşen kazada çok şükür sürücüye bir şey olmadı ama olmayacağı anlamına gelmiyor. Buraya dubaların koyulması gerekiyor, bariyer yapılması gerekiyor. Daha sağlam bir geçiş yolu yapılması gerekiyor diye düşünüyorum. Ancak buraya ne Büyükşehir Belediyesi ne trafik ekipleri kimse inceleme için gelmedi” dedi.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı