AYHAN KARA’DAN YENİ BİR KONSER DAHA « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

AYHAN KARA’DAN YENİ BİR KONSER DAHA

Bu haber 29 Temmuz 2017 - 9:08 'de eklendi ve 318 kez görüntülendi.

  

İlçemizde faaliyet gösteren ve yaptığı çeşitli kültürel etkinliklerle Samandağ’ına adını altın harflerle yazdıran Ayhan Kara gençlerin vazgeçilmez adresi olan Ayhan Kara Vakıf Merkezinde (Mağaracık) yine bir konser etkinliği düzenleyeceğini belirtti.

Ayhan Kara, 30 Temmuz 2017 Pazar günü saat 20.30’da YE VEYLİ grubunu Ayhan Kara Vakıf Merkezinde ağırlayacağını ve konsere girişin ücretsiz olduğunu ifade eden Kara konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “ İlçemizi ve halkımız için böyle etkinliklerin yapılması çok önemli. Bu anlamda elimden geldiğinin fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Gençlerimizin sırf eğlenmek için başka şehirlere gidiyor. Bizim bu ve bunun gibi etkinlikleri onlara sunmamız gerekiyordu. Bu tür etkinlikler hem etiler escort eğlendiriyor hem de kültürel düzeyimizi arttırıyor. İmkânlarımız el verdiğince Samandağ halkı ve gençlerimiz için böyle etkinlikler yapacağız. Düzenleyeceğimiz konser etkinliğine bütün halkımızı bekliyoruz.”

Haber- Foto:Ümit Sağaltıcı