ÜST REKLAM

logo

reklam

  AYHAN KARA’DAN, SAMANDAĞSPOR’A JEST…

 

 

Türkiye Şampiyonası için Aksaray’da olan Samandağspor U-16 takımının 24 kişilik kafilenin 5 günlük otel masraflarını Ayhan Kara üstlendi. Samandağspor Kulüp başkanı Yusuf YATKIN, KARA’nın Samandağspor gençlerine umut aşıladığını belirtti.

Samandağspor Kulüp başkanı Yusuf YATKIN; “Samandağ’da sanatsal ve sportif etkinlikleri yapan ve destekleyen, her zaman sanatçının ve sporcunun yanında olan ve ilk defa böyle bir başarı yakalayan gençlerimizin desteklenmesi moral ve motivsyon anlamında ciddi bir destek olmuştur. Samandağspor camiası olarak Ayhan KARA’ya bu jestinden dolayı teşekkür ederiz. Ayrıca Aksaray’da Orhan Ağaçlı otelinde gördüğümüz özel ilgi ve alaka bize her fırsatta evimizdeymiş gibi hissettiren Otel sahibi Orhan bey’e ve personeline teşekkür ederiz” dedi.

40 yıldır futbolun içinde olan kulüp Antrenörü Mehmet PAMUKÇU, “Ayhan KARA’nın bu jesti karşısında Samandağlı gençler biraz daha umutlandı. 2 yıldır her türlü fedakarlıkları yapıp Samandağ’da futbol bitmişken canlandıran, Samandağı’nda ilklere imza atıp tarih yazan, 2 yıl içinde 5 kupa kazanan Kulüp başkanımız Yusuf YATKIN’a teşekkür ederim. Samandağlı işadamlarının Samandağspor’a ve bu gençlere bu kadar duyarsız kalmalarını anlayabilmiş değilim. Samandağspor koskoca bir ilçe takımı. Herkes kendi gücüne göre elini bu taşın altına koyarsa Samandağlı gençlerin başaramayacağı iş yoktur. Allah Ayhan KARA gibi gençlerle, duyarlı işadamlarımızı arttırsın” dedi.

Haber-Foto:Ümit Sağaltıcı

 

Share
834 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+9 = ?