AYHAN KARA VAKFI, ÜNİVERSİTELİLERİ BULUŞTURUYOR « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

AYHAN KARA VAKFI, ÜNİVERSİTELİLERİ BULUŞTURUYOR

Bu haber 02 Ağustos 2017 - 15:30 'de eklendi ve 314 kez görüntülendi.

İlçemizde faaliyet gösteren ve yaptığı çeşitli kültürel etkinliklerle Samandağ’ına adını altın harflerle yazdıran Ayhan Kara Vakfı eşi benzeri olmayan bir etkinlik hazırlığında.

Ayhan Kara Vakfı’nın 18-20 Ağustos tarihleri arasında düzenleyeceği Üniversiteliler Buluşması etkinliğiyle üniversiteli gençleri Medeniyetin Beşiği olan Hatay’a beklediklerini belirten Vakıf Başkanı Ayhan Kara, ulaşım ve konaklamanın vakıf tarafından karşılanacağını ifade ederken, ” Eşi benzeri olmayan bu etkinliğin son başvuru tarihi 10 Ağustos 2017 saat: 17.00 bitiyor.  Bu etkinlik farklı ve çok eğlenceli olacak.

Hatay, on binlerce yıl, sayısız medeniyete ev sahipliği yaptı. Vatandaşlarımız yıllarca farklı dinler ve ıraklar içerisinde barış ortamında yaşadı. Bu eşi benzeri olmayan memleket Dünya’da ışıklandırılan ilk caddeden tutun diğer tarihi yönlerine kadar bir çok ilki yaşadı. Stratejik konumu, dokusu, iklimi, coğrafyası ve insanı ile cazibe merkezi oldu.  Dün öyleydi, bugün öyle, yarın da öyle kalacak. Sizleri bu büyüyü hissetmeye davet ediyoruz. Bu deneyim hayata cihangir escort bakış açınızda farklılıklar yaratacak, küçük ayrıntılarda ne denli önemli etkilerin gizli olduğunu göreceksiniz. Sıra dışı bir kentte olabileceklerin tamamı ve dahası için sizleri beklentilerin ötesi Hatay’a bekliyoruz.”dedi.

 Haber- Foto:Nazlı Hüzmeli