AYDOĞAN: HUKUK, ADALET VE AHLAK, OLMADIK YARALAR ALDI! « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

AYDOĞAN: HUKUK, ADALET VE AHLAK, OLMADIK YARALAR ALDI!

Bu haber 23 Mart 2017 - 10:08 'de eklendi ve 265 kez görüntülendi.

 

 

CHP Samandağ İlçe Teşkilat Başkanı İbrahim Aydoğan, AKP iktidarı ile Türkiye’de hukuk, adalet ve ahlakın yaralandığını söyledi.

Geçtiğimiz günlerde Samandağ Adliyesinde davası görülen Fatih Tezcan ile ilgili erteleme kararı çıkması üzerine konu ile ilgili açıklamada bulunan Aydoğan, yaptığı açıklamada; ”Türkiye’de AKP iktidarı ile birlikte hukuk, adalet ve ahlak olmadık yaralar aldı.

İktidara muhalif siyasi davalarda, delilsiz, iddiasız insanlar cezaevlerine atılıyor, milletvekilleri, belediye başkanları, hakim, savcı, polis, asker, öğretmen, akademisyenler cezaevine atılıyor.

Fakat AKP yalakası, gazeteci müsveddesi “Fatih Tezcan” adlı, ağız ishali olmuş zat, alevi halkımızı aşağılamasına, halklar arasında din, dil, ırk ayrımı ve halkı tahrik etmek suretiyle, nefret suçu işlemiş olmasına rağmen elini kolunu sallayarak memlekette dolaşmaya devam ediyor.

Bu memlekette tecavüzcü sapıklar serbest, demokrasi ve özgürlükleri savunan yurtseverler cezaevinde.

CHP Samandağ ilçe örgütü olarak Samandağ adliyesindeki davaya müdahil olduk. Ve bu davanın bundan sonra da takipçisi olacağımızı duyuruyor ve halk düşmanlarını unutmayacağımızı burada deklare ediyoruz.

Yetkililerden elini kolunu sallayarak gezen ve halklar arasında kin ve nefret suçu işleyen gazeteci müsveddesinin tutuklanarak, yargılamasının sağlanmasını temenni ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Haber-Foto:Ali Doğru