ÜST REKLAM

logo

reklam
23 Mart 2017

AYDOĞAN: HUKUK, ADALET VE AHLAK, OLMADIK YARALAR ALDI!

 

 

CHP Samandağ İlçe Teşkilat Başkanı İbrahim Aydoğan, AKP iktidarı ile Türkiye’de hukuk, adalet ve ahlakın yaralandığını söyledi.

Geçtiğimiz günlerde Samandağ Adliyesinde davası görülen Fatih Tezcan ile ilgili erteleme kararı çıkması üzerine konu ile ilgili açıklamada bulunan Aydoğan, yaptığı açıklamada; ”Türkiye’de AKP iktidarı ile birlikte hukuk, adalet ve ahlak olmadık yaralar aldı.

İktidara muhalif siyasi davalarda, delilsiz, iddiasız insanlar cezaevlerine atılıyor, milletvekilleri, belediye başkanları, hakim, savcı, polis, asker, öğretmen, akademisyenler cezaevine atılıyor.

Fakat AKP yalakası, gazeteci müsveddesi “Fatih Tezcan” adlı, ağız ishali olmuş zat, alevi halkımızı aşağılamasına, halklar arasında din, dil, ırk ayrımı ve halkı tahrik etmek suretiyle, nefret suçu işlemiş olmasına rağmen elini kolunu sallayarak memlekette dolaşmaya devam ediyor.

Bu memlekette tecavüzcü sapıklar serbest, demokrasi ve özgürlükleri savunan yurtseverler cezaevinde.

CHP Samandağ ilçe örgütü olarak Samandağ adliyesindeki davaya müdahil olduk. Ve bu davanın bundan sonra da takipçisi olacağımızı duyuruyor ve halk düşmanlarını unutmayacağımızı burada deklare ediyoruz.

Yetkililerden elini kolunu sallayarak gezen ve halklar arasında kin ve nefret suçu işleyen gazeteci müsveddesinin tutuklanarak, yargılamasının sağlanmasını temenni ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Haber-Foto:Ali Doğru

Share
696 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+6 = ?