AVUKAT ÖZKAN GÖRKEMLİ AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ « Samandağ Ayna Haber

SON DAKİKA

KURGU DEĞİL, GERÇEKLER

Eğitim, Genel, Sağlık, Yerel

AVUKAT ÖZKAN GÖRKEMLİ AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Bu haber 30 Ağustos 2022 - 17:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Meslek hayatına Ankara’da başlayan ve 5 yılını dolduran Avukat Öznur Özkan, Özkan Hukuk & Danışmanlık Bürosu’nun İlçemizde görkemli açılışını gerçekleştirdi. Doğup büyüdüğü Samandağ’da hizmet vermenin mutluluğu içerisinde olduğunu belirten Avukat Özkan açılışa katılım gösteren bütün misafirleri hoşgeldiniz dedi.

Özkan’ın açılış töreninde ilk konuşmayı Samandağ İlçe Kaymakamı Murat Kütük yaptı.

İlçe Kaymakamı Kütük yaptığı açıklamada; “Değerli misafirler hepiniz hoşgeldiniz. Biz az evvel avukat hanımla tanıştık. Avukat hanım büro açıyoruz deyince yeni sanıyorduk ama avukat hanım baya tecrübeli eski bir mezun çıktı. Uzun zamandır avukatlık yapıyor. İnşallah güzel bir kalite katacak, avukatlık mesleğine kendini vererek mesleğin çıtasını yükseltecek Samandağ’ında. Hayırlı uğurlu olsun diyorum. Burada mesleğin duayeni Baro Başkanımıza sözü teslim ediyorum. Allah utandırmasın” dedi.

Hatay Baro Başkanı Hüseyin Cihat Açıkalın’da yaptığı hayırlama konuşmasında; “Değerli misafirler çok güzel bir zamanda Öznur hanım ofisini açıyor. Biliyorsunuz Perşembe günü bizim için yeni bir adli yılın başlangıcı. Dilerim ki mesleki sorunların çözümünde dayanışma içerisinde kendisiyle beraber daha güçlü, daha dinamik çıkar sesimiz. Hukukun, demokrasinin, toplum barışının teminatıdır savunmanlar, avukatlar. Dolayısıyla avukatlık mesleğine katılan her meslektaşımız bizim için bizim gücümüzdür, değerimizdir. Biz Öznur hanımla öteden beri tanışıyoruz. Daha önce Ankara’da avukatlık yapıyordu. Ben bir telefon görüşmemizde umarım Hatay’a gelirsiniz. Siz buranın evladısınız demiştim. O günkü dileğim gerçek oldu. Bugün biz Öznur hanımın güzel ofisinin açılışında siz değerli hemşehrilerimizle beraber bir aradayız. Hep iyi günleriniz olsun diliyorum. Hem meslek adına hem Samandağ için. Samandağ halkına güzel hizmetler vermenizi diliyorum. Tekrar hepinize hoşgeldiniz diyorum. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

6. yılının ilk gününü Samandağ’ında geçiren Avukat Öznur Özkan; “Hepinize çok teşekkür ediyorum, ayağınıza sağlık. Büyük bir hayal şuanda gerçek oluyor. 5. Yılımı bitirdim. 6. Yılımın ilk günündeyim sizlerle beraber. Doğup, büyüdüğüm, yetiştiğim memleketimde böyle bir hizmet vermek hep hayalimdi. İnşallah bu gerçekleşiyor. Artık güzel işler yapmak hayalindeyim. Atatürk’ün dediği gibi ‘Çalış, Çalış, Çalış.’ Ayaklarınıza sağlık, hepiniz hoşgeldiniz. Hayırlı, uğurlu olur inşallah” dedi.

Avukat Özkan’ın görkemli açılış törenine Samandağ İlçe Kaymakamı Murat Kütük, Hatay Baro Başkanı Hüseyin Cihat Açıkalın, Hatay Barosu Samandağ Temsilcisi Avukat Akın Akıncı, Samandağ Belediye Başkan Vekili Ayhan Boğday, Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Duran, Samandağ İlçe Emniyet Müdürü Asuman Karacık, Samandağ Bakkallar Odası Başkanı Necdet Aslan, Ak Parti Samandağ İlçe Başkanı Semir Özdemir, Avukat Taner Aktaş, İş İnsanı Hayati Öztürk, İlçemizde faaliyet gösteren avukatlar, Avuakt Öznur Özkan’ın ailesi, yakınlar ve sevenleri katılım gösterdi.

Samandağ Ayna Gazetesi yayın ailesi yayın ailesi olarak İlçemizde Hukuk Bürosu açılışını gerçekleştirilen Avukat Öznur Özkan’a mesleğinde başarılar diler, hukuk bürosunun İlçemize hayırlı olmasını temenni ederiz.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı

AyakkabıBot ve çizmeGünlük ayakkabıBot ayakkabı modelleriÇizme ayakkabıTerlik ayakkabıSandaletBabetSpor ayakkabıTopuklu ayakkabıİç giyimMayoÇorapFantezi giyimİç çamaşır takımlarıSütyenGecelikPijama takımıGece elbisesiPlaj giyimGiyimBüyük bedenTesettürEtekTrenckottarz eşofman takımları bayanMontGömlekPantolonT-shirtSweatshirtKırmızı elbiselerCeket