ATSO’DAN ÜYELERİNE ZİYARET « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

ATSO’DAN ÜYELERİNE ZİYARET

Bu haber 19 Nisan 2022 - 13:07 'de eklendi ve 1.803 kez görüntülendi.

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Samandağ’ın sosyal ve ekonomik durumunu, odaların faaliyetleri ve üyelerin sektörlerine yönelik talep ve önerileri almak amacıyla İlçemizde faaliyet gösteren ATSO üyelerini ziyaret etti. 

Gerçekleştirdikleri ziyaretler üzerine konuşan Başkan Çinçin; “Geçtiğimiz hafta Samandağ ilçemizdeki üyelerimizle bir araya geldik. İlçemizin sosyal ve ekonomik durumu, odamızın faaliyetleri ve üyelerimizin sektörlerine yönelik talep ve önerileri aldık.

Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Serdar Şahutoğlu, Erdoğan Ray ve Oda Üyemiz Özer Ökten ile birlikte gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimizde Oda Üyelerimiz, Güven Yol Sürücü Kursu/Şerif Dönmez’i, Aheste Gıda/Necdet Fırıncıoğulları’nı, Yok-Yok Market/Oktay Bireyşoğlu’nu, Bizim Evim Turizm/Gökçe Tuncay’ı, Öz Okur Kuruyemiş/Fehmi Okur’u, Üçler Petrol/Behçet Gümüş’ü, Arçelik Yetkili Servisi/Cemil Düzel’i, İstikbal Bayi/MariFırsatbul’u ve İrfan Sürücü Kursu/Hülya Balıkçı’yı işyerlerinde ziyaret ettik. Tüm üyelerimize ağırlamalarından dolayı teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı