logo

reklam

ATSO BAŞKAN ADAYI,  İLÇEDE TEMASLARI SÜRDÜRÜYOR

 İhracat ve nakliye sektörünün önde gelen isimlerinden, başarılı İşadamı Ali Kavak, Nisan ayında yapılacak Antakya Ticaret ve Sanayi Odası başkanlık seçimleri için adaylığını açıkladığından buyana sivil toplum örgütü ziyaretlerini sürdürüyor. Dün ilçemizde basın mensupları yanı sıra ADD, Kalem-Der ve Ziraat Odası’na ziyarette bulundu.    

ATSO’da değişime ihtiyaç olduğunu söyleyen Antakya Ticaret ve Sanayi Odası başkan adayı Ali Kavak, “Ülkemiz ve bölgemizin sosyal kültürel ve ekonomik gelişmesinde önemli bir yeri olan Odamızı daha kurumsal bir yapıya kavuşturmak, üyelerimize saygı ve sevgi çerçevesinde daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek, üyelerinizin hak ve menfaatlerini her alanda korumak ve kollamak, çocuklarımıza örnek bir yönetim anlayışını miras olarak bırakma gurur ve onurunu yasamak için, ‘Birlik, Beraberlik ve Kardeşlik Hareketi’ olarak arkadaşlarımla ATSO’yu yönetmeye talibiz. Allah doğrunun yardımcısı olsun” dedi ve bugün saat 17.30’da Truva Life Otelde gerçekleşecek toplantıya davette bulundu.

Ziyaret sırasında konuşan dernek başkanı Nermin Eryılmaz Havuz, “Akdeniz ihracatçılar birliği bakanı ve ATSO Başkan Adayı Ali Kavak beraberindeki heyete gerçekleştirdiği ziyaret için teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.

Biz dernek olarak hem ATSO’dan, hem devletimizden, hem de yerel yönetimlerden; sosyal projelere daha fazla destek vermesini, işsiz gençlerimize istihdam yaratacak projeleri hayata geçirmesini bekliyoruz.

Samandağ’ın önemli turizm potansiyelleri tarihi ve doğal güzelliklerini yatırma dönüştürerek tarımımızı doğal güzelliklerimizi gün yüzüne çıkarıp üretime dönüştürerek projeleri halkımızın hizmetlerine sunumlarınızı bekliyoruz. ATSO seçim sonuçlarının ilimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz” dedi.

Samandağ Ziraat Odası Başkanı Selim Kamacı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek seçimin hayırlılara vesile olmasını diledi.

ADD yönetimi, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası başkan adayı Ali Kavak’a başarı dileyerek ziyareti için teşekkür etti.

                                                                                                                                                                                                                              

Haber /Foto : Ümit Sağaltıcı

Share
243 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+5 = ?