ATLAS, KAPILARINI AÇTI « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

ATLAS, KAPILARINI AÇTI

Bu haber 17 Mayıs 2022 - 18:51 'de eklendi ve 297 kez görüntülendi.

Özel Samandağ Atlas Eğitim Kurumları İlçemizde görkemli açılışıyla hizmet vermeye başladı.

Kurum sahipleri Eğitimciler Ufuk Aslan, Cem Akıllı, Ayhan Boğday, Erman Akıncı, Öner Erol ve Ali Tekil katılımcıları ağırlarken Atlas Eğitim Kurumları’nın İlçemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ettiler.

Lora Hatay Organizasyon tarafından düzenlenen açılış organizasyonunda açılış konuşmasını Özel Samandağ Atlas Eğitim Kurumu kurucularından eğitimci Ufuk Aslan yaptı.

Eğitimci Aslan yaptığı konuşmada; “Sayın Belediye Başkanım, Sayın İlçe Başkanlarım, değerli meclis üyeleri, sayın okul müdürleri, sayın muhtarlar, sevgili öğrencilerimiz ve değerli velilerimiz şahsım, ortaklarım ve Atlas Eğitim Kurumları adına hoş geldiniz diyorum. Gerek buraya gelerek katılım gösteren gerek arayarak mesaj atarak destekleyen herkese şükranlarımı sunuyoruz. Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi “yeni nesil biz öğretmenlerin eseri olacaktır.” Bu şiarla Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve inkılaplarına bağlı bir şekilde yeni nesilleri yetiştireceğiz. Eğitim alanında Samandağ’ına yeni bir ses, yeni bir soluk getireceğimize inancımız tamdır. Sözlerimi bitirirken siz değerli dostlarımızı aramızda görmekten kıvanç ve onur duyuyoruz” dedi.

Atlas Eğitim Kurumları açılışının İlçemize hayırlı uğurlu olmasını temenni eden Samandağ Belediye Başkanı Avukat Refik Eryılmaz; “kurum ortaklarından Ayhan bizim meclis üyemiz, onun girişimci olduğunu biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum. Her kısa sürede bir, bir eğitim kurumunun açılışını gerçekleştiriyoruz. Kendisini ve onunla beraber bu konuda mücadele eden arkadaşları tebrik ediyorum. Az önce arkadaşımızın da ifade ettiği gibi eğitim dünyada yapılacak yatırımların en iyisi. İnsana yatırım yapıyorsunuz. Gençlerimizi geleceğe hazırlama noktasında önemli bir görev ve sorumluluk yükleniyor. Kendilerine bu çalışmalarından ötürü başarılar diliyorum. Aynı zamanda da bu bir istihdamdır. Mezun olup atanamayan arkadaşlarımız var. Onları da aslında bu eğitim kurumlarında kucaklıyor, açılıyor iş imkanı sağlıyorsunuz. Hem istihdam hem de gençlerimizi geleceğe hazırlama noktasında ciddi katkılar var. Gerçekleştirdikleri açılışın hayırlı uğurlu olmasını temenni eder, kendilerine de başarılar dilerim” dedi.

Geçtiğimiz hafta düzenlenen açılış organizasyonuna Samandağ Belediye Başkanı Avukat Refik Eryılmaz, Samandağ Milli Eğitim Şube Müdürü Özgür Dadük, AK Parti Samandağ İlçe Başkanı Semir Özdemir, CHP Samandağ İlçe Başkanı Avukat Turgay Abacı, CHP Samandağ Gençlik Kolları Başkanı Bünyamin Reyhanoğulları, Samandağ Belediye Meclis Üyeleri Fevzi Yüksek, Hikmet Suadiye, Hasan Yılmaz, Yahya Onur Berber, Turizm İşletmecileri Derneği Başkanı Tahsin Boğday, Yeni Mahalle Muhtarı Behcet Deniz, Sutaşı Mahallesi Muhtarı Nebil Sağaltıcı, kurum sahipleri, öğrenciler, veliler ve birçok vatandaş katılım sağladı.

Samandağ Ayna Gazetesi yayın ailesi olarak Özel Samandağ Atlas Eğitim Kurumları yöneticilerine açılışlarının hayırlı olmasını diliyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı