ÜST REKLAM

logo

reklam

“ATATÜRK’Ü ARAMIZDAN AYRILIŞININ 81. YILDÖNÜMÜNDE RAHMETLE ANIYORUZ”

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 81’nci yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Eryılmaz mesajında; “Bilgisi, sevgisi ve fikirleri ile tüm insanlığın saygı duyduğu, üst üste kazandığı zaferler ve gerçekleştirdiği devrimlerle bir ulusun kaderini değiştiren Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 81. yıldönümünde bir kez daha sevgi, özlem ve rahmetle anıyoruz.

Atatürk, bütün olanaksızlıklara rağmen boyun eğmeyen ve kararlı tutumu ile bağımsız Türkiye Cumhuriyeti’ni kurarak muasır medeniyetler seviyesine getirmeyi hedefleyen büyük bir liderdir.

Millet olarak bize düşen görev ise büyük bedeller ödenerek kurulan Cumhuriyetimizi sonsuza kadar yaşatmak ve Atatürk’ün hedef olarak gösterdiği muasır medeniyetler seviyesine ulaştırmak için, birlik ve beraberlik içerisinde var gücümüzle çalışmaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle Türkiye Cumhuriyeti gibi onurlu bir mirası bizlere armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü bir kez daha saygı, minnet ve rahmetle anıyorum” ifadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı

Share
158 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+7 = ?