ÜST REKLAM

logo

reklam
21 Aralık 2016

ATATÜRK ORTAOKULU FARK YARATMAYA DEVAM EDİYOR

dsc_0024

ATATÜRK ORTAOKULU FARK YARATMAYA DEVAM EDİYOR

İlçemizin başarılı okullarından Atatürk Ortaokulu, eğitimdeki kalitesinin yanısıra sportif faaliyetlerle ve elde ettikleri başarılarla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Samandağ Atatürk Ortaokulu 5. sınıf öğrencilerinden 10 yaşındaki Esra Yağmur Keleş, ilimizde gerçekleştirilen karate şampiyonasında 10 yaş KATA’da şampiyon olarak okulunu ve ilçemizi gurur yaşatırken, ilçemizi Türkiye şampiyonasında temsil etmeye hak kazandı.Keleş, karateyi sevdiğini ve 5 yaşından beri karate yaptığını, ilerde profesyonel anlamda da bu sporu yapmayı hedeflediğini söyledi. Okul Müdürü Erkan Hocaoğulları ise, öğrencileri Esra Yağmur Keleş’i elde ettiği bu başarısından dolayı kutlarken başarılarının devamını diledi.

Öte yandan ilçemizde gerçekleştirilen okullar arası bayanlar basketbol turnuvasında da takım olarak şampiyon olan Atatürk Ortaokulu bayan basketbol takımı, ilçemizi Hatay genelinde düzenlenen okullar arası basketbol turnuvasında temsil ediyor. Sportif faaliyetlerle de ön plana çıkan Atatürk Ortaokulu Müdürü Erkan Hocaoğulları, öğrencilerinin bütün branşlarda başarısı için ellerinden geleni yaptıklarını belirtti.

 

Share
966 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+2 = ?