ATA ABİMİZİ UNUTMADILAR - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

ATA ABİMİZİ UNUTMADILAR

Bu haber 23 Eylül 2019 - 10:10 'de eklendi ve 239 kez görüntülendi.

Sahil Sürücü Sorumlu Yöneticisi Ata Miçooğulları (Ressül), vefatının 2. Yılında Sahil Sürücü ailesi tarafından mezarı başında anıldı. Sahil Sürücü Kursu Yöneticisi Onur Yatkın, Kurs Öğretmenleri ve çalışanlarının hazır bulunduğu anmada Merhum Miçooğulları’nın ruhuna atfen Fatiha okundu. Sahil Sürücü Kursu çalışmalarının aralıksız devam ettiğini hatırlatan Yönetici Onur Yatkın, ‘Ata abimizin bıraktığı bayrağı, biz kaldığı yerden dalgalandırmaya devam edeceğiz’ dedi.

Samandağ İlerici Gençler Derneği’nin ilk başkanı Sahil Sürücü Kursu Eğitmenlerinden Ata Miçoğulları’na düzenlenen anmada konuşan Yatkın, “Yıllarını demokrasi ve komünizm mücadelesine adamış bu uğurda ağır diyetler ödemiş, gençliğinin en değerli yıllarını 12 Eylül zindanlarında geçirmiş olan Ata abimizin ruhu şad olsun.

Yatkın, “acımız dün gibi taze. Söyleyecek bir şey bulamıyorum. Abimiz, büyüğümüz Miçoğulları, bu memleketin önemli dinamiklerinden biriydi. Anısı önünde saygıyla eğiliyoruz. Bugün bizimle burada olan tüm dostlara teşekkür ediyoruz. Mekanın cennet olsun Ata Miçooğulları, özlem ve saygıyla anıyoruz. Seni unutmayacak unutturmayacağız” dedi.

Haber-Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı