ASLAN’IN MAHALLE ZİYARETLERİ SÜRÜYOR « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

ASLAN’IN MAHALLE ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Bu haber 31 Aralık 2018 - 8:36 'de eklendi ve 293 kez görüntülendi.

CHP Samandağ Belediye Başkan Aday Adayı Dr. Nevzat Aslan yerel seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretleri aralıksız sürdürüyor.  Aday Adayı Aslan ziyaretlerine İlçemiz Sutaşı mahallesinde devam etti.

Gerçekleştirdiği ziyaret esnasında bir konuşma gerçekleştiren Dr. Aslan; “Değerli Sutaşı Mahallesi sakinleri Hüzmeli, Reyhanoğlu, Sağaltıcı, Yüksek, Tum, Göbelek, Döverli, Abacı, İs, Hoca, Latifeci, Bağdat, Cemali, Tut, Kuzu, Çiçek, Turhan, Koza, Tarhana, Taha, Nergiz, Şefikoğulları, Öztürk, Karaağaç, Aileleri ile birlikteydik. Sutaşı mahallesi sakinleri değişim ve hizmet istediklerini

belirttiler. Biz değişim ve hizmet için Samandağ’ında var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Ziyaret sonrasında Sutaşı mahallesinde küçük bir gezinti yapan Dr. alkent escort Nevzat Aslan, mahallenin yollarının oldukça kötü olduğunu, cadde ve sokaklarının çöple dolu olduğunu, yolların su ile dolu halinin yolda yürümeyi engellediği ifade ederek bu duruma acilen bir çözüm bulunması gerektiğini belirtti.

Haber- Foto: Hasan Dadük