ÜST REKLAM

logo

reklam
15 Mayıs 2017

ASLAN’DAN, CABBUROĞULLARI’NA ZİYARET

İlçemizde 2  Bağımsız aday olarak iki dönem belediye başkanlığını kazanan Samandağ belediye eski başkanı Mithat Aslan, Samandağ Muhtarlar Derneği başkanı Cumhuriyet Mahallesi muhtarı Mahir Cabburoğlu’nu ziyaret etti.

Muhtar Caburoğlu’nun çalışmalarını takdirle karşıladığını belirten belediye eski başkanı Mithat Aslan, ilçemizin geçmiş dönemlere nazaran geliştiğini gözlemlediğini dile getirdi.

Eşi ile ilçemize gelen Aslan, “Samandağ’ını gelişmiş görmek beni çok mutlu etti.  Bu ilçede yıllar öncesine kıyaslandığında hizmetler gelişmiş , ilçe gelişmiş dünden bugüne büyük bir fark gözlemledim. Daha önce İlçemizde yol, altyapı, kanalizasyon elektrik sorunları vardı. Busorunların iyileşmesine yönelik adımların atılması güzel. Bizim ziyaret sebebimiz Muhtarımıza başarı dilemek. Çalışmalarını takip ediyoruz. Saygı duyuyoruz.

Muhtar Caburoğlu,  İlçemizde  Bağımsız aday olarak iki Dönem Belediye Başkanlığını kazanan Samandağ eski belediye başkanı Mithat Aslan’a ziyaretinden dolayu mutlu olduğunu belirterek kendisine teşekkür etti.

 

Share
602 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+1 = ?