ASLAN, ŞEFİK FIRINCIOĞULLARI İSİMLİ ŞAHISTAN ŞİKAYETÇİYİM « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

ASLAN, ŞEFİK FIRINCIOĞULLARI İSİMLİ ŞAHISTAN ŞİKAYETÇİYİM

Bu haber 29 Temmuz 2022 - 16:52 'de eklendi ve 2.578 kez görüntülendi.

İlçemiz Çiğdede Mahallesi Sakinlerinden Tarık Aslan, Şükrü Kanatlı Mahallesi 999 Ada, 5 parsel numaralı arazi ile ilgili Şefik Fırıncıoğulları’yla yaşadığı sıkıntılardan ötürü, Cumhuriyet Başsavcılığı Soruşturma Kalemine suç duyurusunda bulundu.

Aslan “Yukarıda yazılı açık kimlik ve adres bilgileri doğrudur ve bana aittir. 22.07.2022 havale tarihli şikayet dilekçemi aynen tekrar ederim. Devamla; şikayet dilekçemde de belirttiğim üzere benim Şükrü Kanatlı Mahallesi 999 Ada, 5 parsel numaralı arazim bulunmaktadır. Benim arazimin yanında Şefik Fırıncıoğulları isimli şahsın arazisi bulunmaktadır. Kendisiyle komşu oluyoruz. Arazimin sınırında benim çektiğim tel örgü bulunmaktadır. Ancak Şefik Fırıncıoğulları benim çektiğim tel örgüyü bana sormadan rızam dışında yıkmış ve beni maddi zarara sokmuştur. Kendisi bana sürekli “seni burada barındırmam, bu araziler benim, seni öldürürüm, eşek …eşek, seni yok ederim, seni keserim” şeklinde sözler söylemektedir. Bu durumdan oldukça rahatsızım, beni tehdit eden bana hakaretlerde bulunan Şefik Fırıncıoğulları isimli şahıstan şikayetçiyim. Ayrıca şikayetime ek olarak tel örgüleri benim çektiğime dair olan fotoğrafları ve belgeleri delil olarak sunuyorum” dedi.

Haber – Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı