ASLAN HUKUK, İLÇEMİZE HİZMET VERECEK - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

ASLAN HUKUK, İLÇEMİZE HİZMET VERECEK

Bu haber 09 Aralık 2019 - 12:02 'de eklendi ve 191 kez görüntülendi.

Aslan Hukuk Bürosu Görkemli Açılışını Gerçekleştirdi

Samandağ yeni bir hukuk bürosu kazandı. Aslan Hukuk Bürosu kurum sahibi Seyit Ali Aslan dün saat 14.30’da Atatürk Mahallesi Cumhuriyet Caddesindeki Karaali Plaza’da görkemli bir açılış gerçekleştirdi.

Avukatlık bürosunun açılış Kurdelasını Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz,

Av. Seyit Ali Aslan, Samandağ Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Sait Kahiloğulları ve Av. Seyit Ali Aslan’ın ailesi kesti. Açılışa çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, genç meslektaşı Av. Seyit Ali Aslan’a hukuk bürosu açılışının hayırlı olması temennisinde bulunarak çalışma hayatında başarılar diledi.

Av. Seyit Ali Aslan ise gerçekleştirdiği açılışa katılan herkese teşekkür ederek, “Açılışımızı gerçekleştirdiğimiz bu özel günde yanımda olan ve beni destekleyen herkese çok teşekkür ederim. Samandağ’ına hizmet etmek benim en büyük hedeflerimden biriydi. Bunu gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Tekrar açılışımıza katılım gösteren herkese çok teşekkür ederim” dedi.

Dün saat 14.30’da gerçekleştirilen açılışa Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz, Samandağ Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Sait Kahiloğulları, Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Hayrettin Arıkan, Samandağ Belediye Meclis Üyesi Av. Ali Ercan Özen, Av. Akın Akıncı, Av. Ozan Emre Can, Av. Metin Canbolat, Samandağ Kuyumcusu Munip Fırıncıoğulları, Aslan Otomotiv işletme sahibi Hasan Arslan, İnşaat Mühendisi Nadir Fırıncıoğulları, Av. Seyit Ali Aslan’ın ailesi ve yakınları katılım gösterdi.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı

afdah.info

voir films