“ASKIDA OTOBÜS BİLETİ” KAMPANYASI BAŞLADI « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

“ASKIDA OTOBÜS BİLETİ” KAMPANYASI BAŞLADI

Bu haber 22 Nisan 2022 - 17:49 'de eklendi ve 284 kez görüntülendi.

CHP Samandağ GençlikKolları Başkanı Bünyamin Reyhanoğulları, partisinin üniversite öğrencileri için düzenlediği “Askıda Otobüs Bileti” kampanyasının ilk bağışçısının Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, olduğunu açıkladı.

Gençlik Kolları Başkanı Reyhanoğulları, ‘Bayram kavuşmaktır, kucaklaşmaktır. Şimdi mesafeleri değil, sevgiyi büyütme vaktidir. Gelin, bayramda evine gidemeyen öğrenci kalmasın!’ dedi.

Başkan Reyhanoğulları, ‘dayanışma kampanyasının askidagencbilet.com internet sitesi adresi de eklendi. Sitede ihtiyaç sahibi öğrenciler, bayramda evlerine gidebilmek için askıdan bilet alabilecekken, destek olmak isteyen yurttaşlar ise askıya bilet bırakabilecek.

CHP Gençlik Kolları ve Türkiye Tanıtım Araştırma Demokrasi ve Laik Oluşum Vakfı’nın (TÜLOV) “Uzakları yakınlaştıran, mesafeleri kısaltan bir hareket…” ifadeleri ile duyurduğu dayanışma kampanyasında, yurttaşlar 200 TL ve üzeri bağışta bulunabilecek. Haydi Samandağ sen de destek ver” dedi.

Haber- Foto:Ümit Dadük Sağaltıcı