logo

reklam

“ASIRLAR VEKİLLERİYLE BULUŞUYOR”

Geçtiğimiz cumartesi günü AK Parti il başkanı İbrahim Güler, Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Çüter, Ak Parti Hatay Dörtyol İlçe Başkanı Yasin Taşar, Ak Parti Hatay eski dönem Milletvekili Mehmet Soydan, AK Parti Hatay Gençlik Kolları Başkanı Şaban Kurt, Ak Parti Hatay Millet Vekili Hacı Bayram Türkoğlu, Hüseyin Yayman, Abdulkadir Özel, Abdulkerim Güven, Hüseyin Şanverdi, Sabahat Özgürsoy Çelik, Ak Parti Samandağ İlçe Başkanı Selahaddin Yeter’in de katıldığı Ak Partinin seçim sonrası iadeyi ziyaret toplantısı gerçekleşti.

Gerçekleşen iadeyi ziyaret toplantısında programa katılan AKP vekil ve başkanları, Samandağ ile ilgili duygu ve düşüncelerini açıklayarak, Samandağ’ı her anlamda ileriye taşıyacaklarının altını çizdiler.

Programa katılan AKP vekil ve başkanlar, Samandağ için yeni projeleri olduğunu(Antakya Samandağ Bölünmüş yol, çevre yolu, Büyük Karaçay Barajı) artık Kırıkhan’a, İskendurun’a, Yayladağı’na, Altınözü’ne, Reyhanlıya, Hassa’ya, Erzin’e, Payas’a Antakya’ya, Defne’ye yapacakları çalışmaların bir fazlasını Samandağ’a yapacaklarını ifade ettiler. İlçe Başkanı Selahaddin yeter bu seçim başarısının yerel seçimlerde de gösterilmesini dileyerek Samandağ’ın hak ettiği yere taşımayı hep birlikte başaracaklarının altını çizdi. Milletvekillerinden Hüseyin Şanverdi bize oy verenlere de, vermeyenlere de hizmet edeceklerini söyleyerek, Samandağ halkını kendileriyle birlikte siyaset yapmaya çağırdı. Şu anki Samandağ Yönetiminden memnun olmadıklarını belirten Hüseyin Şanverdi iktidarla Büyükşehir’i birleştireceklerini ifade etti.  Abdulkadir Özel İse kendilerini bölmeye çalışanlara en güzel cevabın bu sandık olduğunu öne sürdü.

Haber – Foto: Ali Doğru

Share
189 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?