ÜST REKLAM

logo

reklam
22 Eylül 2018

ARTIK VAKIFTA DÜĞÜN ÇEKİNLERİNE İZİN YOK

Ayhan Kara, Vakıfta Yapılan İzinsiz Çekimler, Çiçeklere Ve Bahçeye Verilen Zararlardan Dolayı Düğün Çekimlerine İzin Vermeyeceğini Açıkladı.

İlçemizde birçok etkinlik gerçekleştirerek vatandaşların sevgisini kazanan yardımsever işadamı Ayhan Kara, başkanı olduğu Vakfın Kapısuyu’da ki binası ile bahçesinde bundan böyle profesyonel çekimlere izin vermeyeceğinin altını çizdi.

İzinsiz çekim girişimleri, çiçeklere ve bahçeye verilen zarardan dolayı çekim iznini kaldıran Kara konu üzerine yaptığı açıklamada;

“Kapısuyu’nda şahsıma ait evin ve adımı taşıyan Vakfın bahçesinde profesyonel ‘düğün çekimi’ yapmak isteyenlere, Vakfımıza makbuz karşılığı yaptıkları 100 TL’lik bağış karşılığında izin veriliyordu. Buradan elde edilen gelir ise ihtiyaç sahiplerine, öğrencilere ve sporculara harcanıyordu. Şu andan itibaren, evimin ve Vakfımızın kapılarını bu tür taleplere kesinlikle kapatmış bulunuyoruz.”

Ayhan Kara, bu kararı almasına neden olan gerekçeleri de şöyle sıraladı:

“İzinsiz çekim girişimleri, çiçeklere ve bahçeye verilen zarar, bu işten çıkar sağladığımı iddia eden vatandaşların dedikoduları, çalışanlara makbuz kesmemeleri için daha az rakama ikna girişimi ve memleketine hizmet etmek isteyen insanların destek beklerken bu kadar arsızca lekelenmeye çalışılması. Anlayışınız için teşekkür ederim. Zira bağış için kimseyi zorladığımız yok ve hiç kimse kendi evinin bahçesini bundan para kazananlara açmak zorunda değil. Bu ricama rağmen bahçeme izinsiz girip çekim yapacaklar için resmi işlem başlatacağımı duyururum.” dedi.

Haber- Foto: Hasan Dadük

Share
2256 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+5 = ?