logo

reklam

Artık TAMAM deme vakti… “AZMİMİZ VAR, KORKUMUZ YOK”

CHP Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Yüksel Arat 24 Haziran’da gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimlerine Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’ye destek çağrısında bulundu. Başkan Yardımcısı Arat, gazetemiz aracılığıyla vatandaşlara seslenerek  “İnadımız var kinimiz yok. Azmimiz var korkumuz yok” diyerek bütün halkımızı artık Tamam demeye çağırdı.

CHP Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Yüksel Arat yaptığı çağrıda şu ifadelere yer verdi;

“CHP bir yaşam biçimidir. Görevimiz, sosyal hukuk devletini savunmak, korumak ve sonsuza kadar yaşatmaktır. Cumhuriyetin onurunu taşıyan CHP her gün şeriat özlemiyle tutuşanlara karşı, sindirme çabalarına rağmen kendisine yüklenen sorumluluğun bilincinde mücadele etmektedir. CHP bağımsızlığın, laik Cumhuriyetin ve demokrasinin müjdecisi, günümüzün onurlu mirası ve geleceğimizin güvencesidir. Soruyorum, Cumhuriyetin kadını erkeği eşit toplum projesini hedef olarak kadınların yasalarla aldığı hak ve özgürlükleri kısıtlayan aksine engelleri arttıran zihniyet Cumhurbaşkanlığı görevinin gereğini yerine getirebilir mi? Anayasayı Laik Cumhuriyetin eşit ilkesini koyabilir mi?

Çağdaş Türkiye Cumhuriyeti kadınları olarak barışı sevgiyi egemen kılmayı kendimize bir görev biliyoruz. Ulu önder Atatürk’ün gösterdiği yolda yılmadan daha hızlı adımlarla yürüyeceğiz güzel günlere. İnadımız var kinimiz yok. Azmimiz var korkumuz yok. Karanlığı yenecek aydınlığı getireceğiz. Bu ülkeye Samandağ İlçe merkezinde ve mahallelerinde yurttaşlarımızla bir araya gelerek hem millet ittifakına hem de Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Muharrem İnce’ye destek istiyoruz. Büyük değişimi gerçekleştireceğiz. Huzuru egemen kılacağız. Artık TAMAM” dedi.

 Haber – Foto: Ümit Sağaltıcı 

Share
237 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+7 = ?