ARSLAN'DAN TEŞEKKÜR - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

ARSLAN’DAN TEŞEKKÜR

Bu haber 30 Nisan 2018 - 11:03 'de eklendi ve 291 kez görüntülendi.

Arslan Elektrik, Işıl Aydınlatma adı altında yeni iş yerine taşındı. Eski iş yerinin 50 metre ilerisine Cumhuriyet Mahallesi İnönü Caddesi Eski Aspendos Yolu üzerinde, 200 m2 lik bir alana taşınan işletmesi ile ilgili görüştüğümüz Mağaracık Mahalle Muhtarı Sayım Arslan, ‘müşterilerimize daha iyi ve kaliteli bir hizmet sunmayı hedefliyoruz’ dedi.

Mağaracık Mahalle Muhtarı Arslan, “işletmemizde, elektrik malzemelerinden, elektrikli su pompalarına, jeneratör ve kat regülâtörlerinin yanında avize ve aydınlatma armatörlerini uygun fiyata bulabilirsiniz”dedi.

Geçtiğimiz günlere gerçekleşen açılışa katılanlara da teşekkür eden Muhtar Arslan, “açılışımıza katılan Samandağ Belediye Başkanı Sn.Mithat Nehir’e, CHP Hatay Milletvekili Sn Serkal Topal’a, CHP İl Teşkilat Başkanı Sn. Servet Mulluoğlu’na, CHP ilçe Teşkilat Başkanı Sn. Turgay Abacı’ya, AKP ilçe Teşkilat Başkanı Sn. Selahattin Yeter’e, İYİ Parti ilçe Teşkilat Başkanı Sn. Seyran Miççooğulları’na, Esnaf Odası Başkanı Sn Refik Gūmūşoğlu’na, Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Sn. Sait Kahiloğulları’na, Mağaracık Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Sn. Ayhan Duman’a, Samandağ Muhtarlar Derneği Başkanı aynı zamanda Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Mahir Cabburoğulları’na,

Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldız, M.Ali Kamacı’ya, İlçe dışından gelen değerli meslektaşlarıma, Samandağın farklı mahallelerinden katılım gösterenlere, mesleki ve siyasi olarak her zaman desteğini esirgemeyen Mağaracık Halkına, gelemeyip çiçek ve çelenk gönderip varlığını bize hissettiren , gelemeyişinden dolayı bize mazeret gösteren bütün dostlarıma teşekkür ederim”dedi.

Haber: Ümit Sağaltıcı

Foto: Haber Merkezi