ÜST REKLAM

logo

reklam

ARSLAN’DAN, SAMANDAĞSPOR’A DESTEK

Samandağspor’un eski kalecisi Umut Arslan’ın Samandağspor’a bilet desteği sağladı belirtildi.

Şu anda Arabistan’da çalıştığı ifade edilen Samandağspor’un eski kalecisi Umut Arslan 750 bilet alarak Samandağspor’a büyük bir destek sağladı.  

Konu üzerine açıklama yapan Kulüp Başkanı Yusuf Yatkın; Samandağspor markadır. Bu markayı daha önce bu kulübe emek harcayan eski kulüp başkanları, yöneticiler ve futbolcular oluşturmuştur. Bizler bu markayı daha da büyütme derdine girdik. Bu konuda da çabamızı gören ve emeğe saygı duyan, bizlerden destek amaçlı 750 bilet alan eski futbolcumuz Umut Arslan’a teşekkür ederiz. Herkesin bilet alarak bu şampiyon gençleri destekleyeceğini düşünüyorum.” ifadelerine yer verdi.

Samandağspor’un eski kalecilerinden Umut Arslan ise konu üzerine yaptığı açıklamada; “Başarılarıyla gurur duyduğum Samandağspor’u Arabistan’dan takip ediyorum. Çocuklarımızın geleceği için herkes bu gençlere sahip çıkmalı. Samandağspor iyi yolda ilerliyor. Özellikle altyapısı sistemli bir şekilde çalışıyor. Çocuklarımızı uyuşturucudan ve kötü alışkanlıklardan alıkoyan ve onlara sahip çıkan Samandağspor yönetimine sahip çıkmak herkesin görevidir. Özellikle herkesin Samandağspor’la bir anısı vardır. Bu anınızın hatırına güzide kulübümüz Samandağspor’a sahip çıkalım. Samandağına sevgiler ve selamlarımı yolluyorum.” dedi.

Haber- Foto: Hasan Dadük

 

 

Share
315 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+2 = ?