ÜST REKLAM

logo

reklam

ANNELERE COŞKULU ETKİNLİK

Sutaşı İlköğretim Okulu’ndan

Sutaşı Hacı Hasibe Hüzmeli İlkokulu Aile Birliği ve Okul İdaresi, Anneler Günü dolayısıyla coşkulu bir etkinliğe imza attılar. Meydan Aile Gazinosunda gerçekleştirilen program anneleri çok mutlu etti.  Sazlı, sözlü ve coşkulu bir şekilde gerçekleşen Anneler günü programında Okul Müdürü Mehmet Miçooğulları bir konuşma gerçekleştirdi.

Müdür Miçooğulları konuşmasında; “Sutaşı Hacı Hasibe Hüzmeli İlkokulu Aile Birliği ve Okul İdaresinin düzenlemiş olduğu Anneler günü etkinliğine hoş geldiniz.

Başta mahalle muhtarımız Nebil Sağaltıcı ve Belediye Meclis Üyemiz Volkan Sağaltıcı olmak üzere bütün velilerimizin etkinliğimize katılmalarından dolayı Okul Müdürü ve Okul Aile Birliği olarak teşekkür ediyoruz.  Ramazan dolayısıyla niyetli olan ve ancak etkinliğe katılmayan ancak bilet alarak katkı sunan hayırsever veli ve öğretmen arkadaşlara da teşekkür ediyoruz.

Başta Okul Aile Birliği yönetiminde görev alan Sevda Tum, Sibel Hüzmeli, Aylin Sağaltıcı, İnci Gümüş Tum ve Azize Reyhanoğulları olmak üzere tüm annelerin Anneler Gününü kutlar bu görkemli katılımdan dolayı herkese teşekkür ederim.

Samandağ Belediye Meclis Üyesi Volkan Sağaltıcı, Sutaşı Mahalle Muhtarı Nebil Sağaltıcı, Okul Aile Birliği Başkanı ve üyeleri, çok sayıda veli ve öğrenciler katılım gösterdi.

Haber – Foto: Aslı Sağaltıcı 

Share
37 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+9 = ?